GIEDRIAUS DRANEVIČIAUS KARATE DO SEMINARAS AUSTRIJOJE 2022 05 30

Paskutines pavasario dienas Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius,  praleido Austrijoje, Wienerneustadt mieste, kur vedė tradicinio karate do seminarą kolegoms iš Austrijos ir Vokietijos. Šis seminaras vainikavo aktyvų, 2022 m. gegužės mėnesio mūsų mokytojo mokymų ir mokymosi ciklą: nacionalinis seminaras teisėjams, treneriams ir rinktinės sportininkams, tradicinio karate do seminaras Azijos regionui Taškente, seminaras Brno mieste, Čekijoje su meistru Toru Shimoji ir Budo karate do seminaras Austrijoje. 

Mūsų klubo mokytojas buvo pakviestas pravesti tradicinio karate do seminarą austrų ir vokiečių treneriams bei tradicinio shotokan karate klubo  iš Wienerneustadt nariams. Šio seminaro metu mokytojas iš Lietuvos sutelkė dėmesį į pėdų įtaką techninių veiksmų atlikimo kokybei bei taimingui kovos metu, Budo  filosofijos sklaidai ir savo mokytojo, Hidetakos Nishiyamos žinių perdavimui kolegoms iš Austrijos.

„Smagu dirbti su žmonėmis, kurių karate do žinių lygis yra labai aukštas. Mes pažįstami jau daugelį metų. Tad mokyti tokius žmones, man visų pirma reiškia mokymąsi ir tobulėjimą pačiam. Puiki atmosfera, Budo karate dvasia ir noras tobulėti šį mūsų susitikimą padarė išskirtiniu ir ypatingu susitikimu. Dėkoju kolegoms už pasitikėjimą ir galimybę dalintis, tuo ką moku geriausiai.” – trumpai apibūdino savo susitikimą su kolegomis Giedrius Dranevičius.

Photo credits: thanks for Sven from dojo Wienerneustadt for great pictures.