Kaip tapti klubo lankytoju?

Paprasčiau ir nebūna!!! Nesvarbu ar tai buvusi, tačiau neišsipildžiusi Jūsų vaikystės svajonė, ar noras turėti išskirtinį užsiėmimą, ar juodo diržo statusą visuomenėje, ar tiesiog puikiai ir smagiai jaustis bendraminčių būryje, o gal net tapti pasaulio ar Europos čempionu – mes padarysime viską, kad tai taptų realybe! Pamirškite savo pasiteisinimus apie prastą sportinę formą, sėdimą darbą, tiesiog atlikite šiuos žingsnius ir patikėkite savo sveikatą profesionaliems mokytojams – treneriams:

1. Paskambinkite telefonu 868520355 arba parašykite info@karatedo.lt – labai išsamiai sužinosite apie vietas kur vyksta užsiėmai bei laikus.

2. Atvykite į bandomąją – nemokamą treniruotę (čia svarbiausia dalis!:)), atsineškite judesių nevaržančią aprangą. Speciali apranga – kimono – tikrai nėra būtina.

3. Jei tiks aplinka, mokymo metodai, trenerių kompetencija, beliks tik priimti sprendimą, užpildyti sutartį ir tobulėti visiems kartu. Jei ne, būsite pasinaudoję puikia proga susipažinti su stipriausiu Lietuvos tradicinio karate do klubu.

Pašalinis poveikis: tai užsiėmimas visam gyvenimui…:)