2022 M. AZIJOS TRADICINIO KARATE DO ČEMPIONATAS IR DIDELIO MEISTRIŠKUMO SPORTININKAMS BEI TEISĖJAMS SKIRTAS SEMINARAS

Gegužės 11 – 16 d. Uzbekistano sostinėje, Taškente vyko didelio meistriškumo sportininkų, trenerių bei teisėjų žinių ir įgūdžių tobulinimo seminaras. Seminarą vedė Pasaulinės Tradicinio karate Federacijos (WTKF) techninio komiteto ir teisėjų komiteto narys, juodo diržo 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius ir Pasaulinės Budo Karate Asociacijos prezidentas, juodo diržo 5 Dan’o meistras Radoslav Janusz.

Šis seminaras buvo skirtas Azijos šalių sportininkų meistriškumui kelti bei parengti sportininkus ir teisėjus 2022 m. Azijos čempionatui, kuris vyko gegužės 14 – 15 d. Seminaro tikslas – suvienodinti sportininkų rengimo standartus visuose pasaulio regionuose. Pasaulinė tradicinio karate do federacija į šią misiją išsiuntė savo techninio komiteto narius,  jau pelniusius pasaulinį pripažinimą – mūsų klubo mokytoją,  Giedrių Dranevičių bei mokytoją iš Čekijos, Radoslav Janusz. 

„Norėdami sukurti tvarią, vertybėmis paremtą organizaciją reikia daug dirbti. Ir dirbti reikia visiems kartu. Karate Do kelias, tai kelias, kuris visų pirma prasideda ant tatamio. Pastovus darbas, noras tobulėti, geriausių metodų paieškos ir jų taikymas treniruotėse su laiku duoda tvarius rezultatus. Mūsų misija Uzbekistane pilnai įvykdyta. Sutikome nuostabius žmones, kurie ištroškę tikrų žinių, nori mokytis ir kartu yra labai talentingi. Tikiuosi, kad po šio seminaro, visa Azijos tradicinio karate do mokykla pradės tobulėti ir ilgainiui atitiks geriausius pasaulinius kriterijus.” – trumpai pakomentavo seminarą, Giedrius Dranevičius. 

Mokytojo paklausėme ir apie Azijos šalių čempionatą bei jo organizaciją – ” Viskas buvo padaryta ir suorganizuota profesionaliai, aukščiausiame lygyje. Renginyje dalyvavo sporto ministerijos atstovai – ministrai, viceministrai, turėjome tiesioginės transliacijos preskonferenciją, kurią stebėjo  48 Azijos šalys, puikus šou per čempionato atidarymą, o jei viską apgaubsime Uzbekų tautos svetingumu, gausime įvertinimą 11 iš 10 balų.”

Dėkojame Uzbekistato vyriausybei už paramą ir pagalbą, Uzbekistano tradicinio karate do federacijai ir jos prezidentui Zarip Boltaev už indėlį ir atsakomybę darant didelius darbus. Tikimės, kad gražus bendradarbiavimas tęsis ir dar ne vienas puikus renginys įvyks Uzbekistano sostinėje, Taškente.