Pasiekimai

Klubo „Lūšis“ narių pasiekimai Lietuvoje ir pasaulyje

2021 m. Europos tradicinio karate do čempionatai, Katowice, Lenkija (WTKF, WTKU)

Darija Jočytė III vieta kumite rungtyje
Nedas Inčirauskas III vieta kumite rungtyje
Juozas Ignas Tubutis III vieta En-Bu rungtyje
Mantas Puplesis III vieta En-Bu rungtyje
Alina Baranenko III vieta kumite rungtyje
Julius Iškauskas III vieta kumite rungtyje
Hermis Dranevičius po dvi V vietas kata  ir kumite rungtyse.

2019 m. Pasaulio Budo karate do vaikų taurė ir Europos tradicinio karate do čempionatas, Brno, Čekija

Arnas Federas I vieta kata ir I vieta kumite rungtyse
Juozas Ignas Tubutis III vieta kumite rungtyje
Lukas Vaitilavičius IV vieta kata rungtyje
Gabrielė Matijevskytė II vieta kata ir kumite rungtyse
Danielius Baubkus III vieta kata ir II vieta rungtyse
Benas Kaziukonis IV vieta kata rungtyje
Jonas Iškauskas IV vieta kom. kata rungtyje
Tomas Vaitilavičius IV vieta kom. kata rungtyje
Kristupas Pelanis IV vieta kom. kata rungtyje

2018 m. Pasaulio Budo karate do vaikų taurės varžybos, Panevėžys, Lietuva
Juozas Ignas Tubutis I vieta kumite ir VIII vieta kata rungtyse
Rokas Lukaševičius I vieta kumite ir IV vieta kom. kata rungtyse
Linas Bražiūnas II vieta kumite , II vieta En-Bu ir IV vieta kom. kata rungtyse
Adomas Rudys II vieta kata ir VIII vieta kumite rungtyse
Mantas Puplesis IV vieta kata rungtyje
Ažuolas Spiridonovas IV vieta kumite rungtyje
Dovydas Mikštas IV vieta kumite rungtyje
Rapolas Skvereckas III vieta kumite ir VIII vieta kata rungtyse
Augustė Melkūnaitė VIII vieta kata rungtyje
Tomas Vaitilavičius VI vieta kata rungtyje
Lukas Vaitilavičius III vieta En-Bu ir IV vieta kom. kata rungtyse
Jokūbas Dulevičius III vieta kumite ir VI vieta kata rungtyse
Tėja Umbrasė VII vieta kata rungtyje
Julius Inta VI vieta kumite ir VIII vieta kata rungtyse
Jonas Iškauskas VIII vieta kata rungtyje
Jokūbas Gaidamavičius VIII vieta kata rungtyje

2017 m. Europos tradicinio karate do čempionatas, Cluj-Napoca, Rumunija
Hermis Dranevičius III vieta En-Bu rungtyje ir IV vieta kata rungtyje.
Julius Jonytis III vieta En-Bu rungtyje

2017 m. Wratislavia Cup, Wroclaw, Lenkija
Mantas Cibulskis I vieta kumite rungtyje
Lukas Vaitilavičius I vieta kata rungtyje
Hermis Dranevičius II vieta kata rungtyje

2016 m. Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Krokuva, Lenkija
Konstancija Ambrazaitė, Greta Jankauskaitė – III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Konstancija Ambrazaitė – III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Konstancija Ambrazaitė – III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Hermis Dranevičius – I vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje (nuo 3 kyu iki Dan)
Hermis Dranevičius, Julius Jonytis, Simas Mukauskas – III vieta vaikų amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje

2015 m. Europos tradicinio karate do čempionatas, Vilnius, Lietuva
Konstancija Ambrazaitė, Ugnė Kvedytė, – III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Paulius Mackonis, Paulius Čereška, Pranciškus Ambrazas – III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Konstancija Ambrazaitė – III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Hermis Dranevičius – II vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje
Julius Jonytis, Simas Mukauskas, Hermis Dranevičius – II vieta vaikų amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
Totas Dranevičius – III vieta vaikų amžiaus grupėje indv. kata rungtyje

2014 m. Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Ženeva, Šveicarija
Paulius Čereška – III vieta suaugusių amžiaus grupėje ko-go kumite rungtyje
Paulius Mackonis, Darius Balčiūnas, Paulius Čereška, Norbertas Motiejūnas – III vieta suaugusių amžiaus grupėje komandinės kumite rungtyje
Dominik Jegor – III vieta jaunimo amžiaus grupėje indv. kumite rungtyje
Mantas Cibulskis – I vieta jaunimo amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Marijus Jacevičius – III vieta jaunių amžiaus grupėje fuku-go rungtyje
Hermis Dranevičius – I vieta vaikų amžiaus grupėje kata rungtyje
Julius Jonytis, Simas Mukauskas, Hermis Dranevičius – II vieta vaikų amžiaus grupėje komandinės kata rungtyje
2013-06-15 Pasaulio tradicinio karate do taurės varžybos
Dovilė Aladaitytė, IV vieta

2012-06-13 Europos tradicinio karate do taurės varžybos
Dovilė Aladaitytė, IV vieta

2012-10-10 Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Lodzė, Lenkija
Dovilė Aladaitytė, III vieta idv. Fuku Go rungtyje
Paulius Mackonis, III vieta idv. kumite rungtyje
Greta Jankauskaitė, III vieta kom. kata rungtyje
Austėja Tunaitytė, III vieta kom. kata rungtyje
Gabija Tunaitytė, III vieta kom. kata rungtyje

2011-06-15 Pasaulio tradicinio karate do taurės varžybos, Gdanskas, Lenkija
Dovilė Aladaitytė, V vieta.

2011-10-12 Europos tradicinio karate do čempionatas, Jeruzalė, Izraelis
Dovilė Aladaitytė, III vieta idv. Fuku Go ir III vieta idv. kumite rungtyse
Dominykas Žibutis, III vieta kom. kumite rungtyje

2009-10-15 Europos tradicinio karate do čempionatas
Dovilė Aladaitytė, III vieta idv. kumite rungtyje

2008-10-10 Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Vilnius, Lietuva
Laimonas Niūniava, III vieta Fuku Go ir III vieta kom. kumite rungtyse
Kristina Kacevičiūtė, pasaulio vicečempionė idv. Fuku go rungtyje
Darius Balčiūnas, III vieta kom. kumite rungtyje

2007-10-06 Pasaulio tradicinio karate do taurės varžybos
Kristina Kacevičiūtė, IV vieta

2007-05-25 Tradicinio karate do ETKF Europos čempionatas, Koper, Slovėnija
Laimonas Niūniava, II vieta (fuku-go)
Kristina Kacevičiūtė, III vieta (fuku-go), III vieta (kumite)

2007-04-07 Lietuvos tradicinio karate čempionatas
1999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje – Domantas Pikūnas, I vieta (kata), II vieta (kumite)
1999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje – Pranas Slušnys, II vieta (kata), I vieta (kumite)
1999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje – Adomas Slušnys, III vieta (kata)
1996 m. ir jaunesnių merginų amžiaus grupėje – Ana Agejevaitė, I vieta (kata)
1996 m. ir jaunesnių merginų amžiaus grupėje – Konstancija Ambrazaitė, II vieta (kata)
1996 m. ir jaunesnių merginų amžiaus grupėje – Rūta Lisauskaitė, III vieta (kata)
1998 – 1997 m. vaikinų amžiaus grupėje – Paulius Jasinskas, I vieta (kata), I vieta (kumite)
1998 – 1997 m. vaikinų amžiaus grupėje – Simonas Draukšas, II vieta (kata)
1998 – 1997 m. vaikinų amžiaus grupėje – Edgaras Puško, III vieta (kata)
1996 – 1995 m. vaikinų amžiaus grupėje – Eimantas Sauliūnas, II vieta (kata)
1995 – 1993 m. merginų amžiaus grupėje – Dovilė Aladaitytė, I vieta (kata), II vieta (kumite)
1994 – 1993 m. vaikinų amžiaus grupėje – Dominykas Niūniava, I vieta (kata), I vieta (kumite)
1994 – 1993 m. vaikinų amžiaus grupėje – Povilas Buinovski, II vieta (kata), III vieta (kumite)
1992 – 1991 m. vaikinų amžiaus grupėje – Kristijonas Žibutis, I vieta (kata), III vieta (kumite)
1992 – 1991 m. vaikinų amžiaus grupėje – Arvydas Kasparas, II vieta (kata)
1992 – 1991 m. vaikinų amžiaus grupėje – Justas Jelisejevas, III vieta (kata), II vieta (kumite)
1990 – 1989 m. vaikinų amžiaus grupėje – Dominykas Žibutis, II vieta (kata)
1992 m. ir vyresnių merginų amžiaus grupėje – Kristina Kacevičiūtė, I vieta (kata)
1992 m. ir vyresnių merginų amžiaus grupėje – Arina Grabusova, III vieta (kata)
1985 m. ir vyresnių vaikinų amžiaus grupėje – Laimonas Niūniava, III (kata)

Bendroje įskaitoje klubas „Lūšis“ iškovojo I vietą.

2007-03-25 III-asis tarptautinis atviras Varšuvos tradicinio karate do čempionatas
2000 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje – Adomas Slušnys, II vieta (kata)
1999 – 1998 m. vaikinų amžiaus grupėje – Pranas Slušnys, II vieta (kata)
1999 – 1998 m. vaikinų amžiaus grupėje – Domantas Pikūnas, III vieta (kata)
Tarp suaugusių – Rolandas Bizunovičius, II vieta (kumite)

2006-12-18 X-asis Šv. Mikalojaus (Kalėdinis) tradicinio karate do turnyras Varšuvoje
1999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje – Pranas Slušnys, I vieta (kata)
1999 m. ir jaunesnių vaikinų amžiaus grupėje – Domantas Pikūnas, II vieta (kata)
1994 – 1993 m. amžiaus grupėje – Dominykas Niūniava, I vieta (kata)
1994 – 1993 m. amžiaus grupėje – Dovilė Aladaitytė, III vieta (kata)
1992 – 1990 m. vaikinų amžiaus grupėje – Justas Jelisejevas, III vieta (kumite)
1989 m. ir vyresnių amžiaus grupėje – Laimonas Niūniava, I vieta (kata), II vieta (kumite)
1989 m. ir vyresnių amžiaus grupėje – Dominykas Žibutis, III vieta (kata), I vieta (kumite)

2006 m. Europos tradicinio karate do čempionatas, Rzeszow, Lenkija
Kristina Kacevičiūtė – I vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje

2006 m. Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Saskatoon, Kanada
Kristina Kacevičiūtė – III vieta suaugusių amžiaus grupėje, fuku-go rungtyje
Giedrius Dranevičius – V vieta idv. kata rungtyje ir V – VIII vietos idv. kumite rungtyje. 

2006 m. Europos tradicinio karate do taurė, Liublinas, Lenkija
Kristina Kacevičiūtė – IV vieta

2004 m. Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Davos, Šveicarija
Giedrius Dranevičius – V vieta, kom. kata rungtyje ir kom. kumite rungtyje.
Norbertas Motiejūnas – V vieta, kom. kata rungtyje

2003 m. Europos tradicinio karate do čempionatas, Vilnius, Lietuva
Ada Urbonaitė – III vieta idv. kumite rungtyje

2002 m. Pasaulio tradicinio karate do čempionatas, Belgradas, Serbija 
Giedrius Dranevičius – V vieta kom. kumite rungtyje

2000 m. Europos Fudokan karate čempionatas, Praha, Čekija
Aidas Abromaitis – III vieta idv. kumite rungtyje.