„ŽIEMOS TAURĖ 2018”. REZULTATAI IR APŽVALGA.

Svarbiausia – tobulėjimas. Susitelkimas į procesą, ketinimas šiandien būti geresniais nei buvome vakar, tai ir yra raktas į rezultatą ir pasiekimus. Mane labiausiai džiugina auklėtinių asmeniniai pokyčiai ir progresas, kuris labai ryškiai pastebimas rengiantis varžyboms, o ne iškovoti medaliai. Kokiais buvome ir kokiais tapsime rengdamiesi varžyboms sudaro visą tradicinio karate do sporto pusės esmę. Laikui einant tie dalykai tampa vis aiškiau suvokiami, tai motyvuoja ir ta motyvacija kyla iš vidaus. Medalis tampa tik malonia pasekme ar neišvengiamu rezultatu.” – apie įvykusį „Žiemos taurės 2018” turnyrą trumpai savo mintimis pasidalilno Lietuvos tradicinio karate do asociacijos prezidentas, 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius

250 dalyvių iš visų Lietuvos klubų, kuriuos vienija Lietuvos tradicinio karate asociacija išbandė savo jėgas tradiciniame renginyje „Žiemos taurė 2018”. Šiuo renginiu klubas „Lūšis” kiekvienais metais pradeda aktyvų sporto renginių sezoną, kurio pikas bus Lietuvos tradicinio karate do čempionatas, vyksiantis šių metų gegužę Vilniuje ir pasaulio tradicinio karate do čempionatas, kuris vyks 2018 m. spalio mėn., Kanadoje.

„Žiemos taurėje 2018” varžėsi įvairaus meistriškumo bei amžiaus sportininkai. Turnyro metu žiūrovai galėjo stebėti tiek pačių mažiausiųjų kovas, tiek šios sporto šakos elitą – pasaulio bei Europos prizininkus, čempionus. Tai antras pagal dydį ir svarbą tradicinio karate do turnyras Lietuvoje, po nacionalinio čempionato.

Ilgametes tradicijas turinčiam renginiui atskiru užsakymu buvo pagaminti proginiai medaliai, kurie papuošė geriausių Lietuvos sportininkų kolekcijas. Rungčių čempionai savo kolekcijas dar papildė ir taurėmis. Taip pat mūsų klubo rėmėjas, UAB „Ajonda” įsteigė prizus visiems sportininkams, kurie suteikė daug papildomų, šiltų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame UAB „Ajonda” už pagalbą organizuojant šią šventę ir dalinant šilumą bei šiltas emocijas tradicinio karate do bendruomenei.

Susumavus rezultatus galime pasidžiaugti kolegų tobulėjimu ir aktyviu dalyvavimu. Šiais metais antrąją poziciją iškovojo klubo „Sanrei” sportininkai (vadovas V. Akimov), trečiają „Karateka” sportininkai (vadovas D. Balinskis), o šio turnyro čempionų titulus dar kartą apgynė klubo „Lūšis” auklėtiniai, iškovoję 67 medalius ir bendrojoje įskaitoje surinkę 116,5 taško.

Tradicinio karate do varžybų tikslas ne pergalės ar pralaimėjimai. Tai testas, leidžiantis pasitikrinti savo įgūdžius, kitoje šviesoje pamatyti trūkumus, klaidas ir jas išanalizavus tobulėti toliau. Tai tik maža didelio ir ilgo kelio dalis.” – baigdamas interviu, apibendrino WTKF (Pasaulinė Tradicinio Karate Do Federacija) direktorius ir techninio komiteto narys, Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius.

Dėkojame visiems dalyviams, teisėjams, techniniam personalui už sunkų ir kruopštų darbą, Dainiui ir Kristinai Kazilioniams už nuostabų renginio įgarsinimą, savanoriams už pagalbą organizuojant šią žiemos šventę! Dar kartą dėkui visiems ir iki kitų kartų!

REZULTATAI