PRAŪŽĖ „WINTER CUP 2023”!

Vasario 25 d., Vilniuje, Mykolo Romerio universitete vyko XX – asis tradicinio karate do turnyras „Winter Cup 2023”, kuriame dalyvavo 240 Lietuvos tradicinio karate asociacijos klubuose besitreniruojančių sportininkų. 

Renginys buvo skirtas visoms amžiaus ir meistriškumo grupėms. Dvidešimtosios „Winter Cup” varžybos, kurias organizavo mūsų klubas ir Lietuvos tradicinio karate do asociacija praėjo labai sklandžiai. 

Sportininkai turėjo puikias galimybes pasitikrinti savo meistriškumą, susitikti su kolegomis iš kitų Lietuvos tradicinio karate do klubų ir turiningai praleisti savaitgalį. 

Dėkojame visiems kolegoms, treneriams, klubų vadovams, teisėjams, techniniam varžybų personalui, savanoriams – be Jūsų pagalbos, puikios nuotaikos ir geros valios toks projektas nebūtų įmanomas. 

Kviečiame visus paganyti akis mūsų nuotraukų galerijoje, už kurią esame dėkingi nuostabiems fotografams – Jurgai Anusauskienei, Nerijui Vernickui ir mūsų klubiečiui, Egidijui Čepeliui! Tikimės, kad galerijoje rasite save, savo draugus ir mėgiamus sportininkus!

Iki kitų susitikimų 🙂