VISĄ SAVAITĘ DOJO TURĖJOME SVEČIĄ IŠ ŠVEICARIJOS

Spalio 16 – 23 dienomis mūsų klube viešėjo svečias iš Šveicarijos, Audrius Dranevičius. Visiems buvo puiki proga susipažinti su Audriumi, kuris jau keletą metų sportuoja kartu su mumis išnaudodamas šiuolaikines technologijas. 

Klubo nariai susitikdavo su Audriumi užsienyje, tarptautinių seminarų metu, o šiais metais jau net antrą kartą sportininkas atvyksta į dojo vykstančias reguliarias treniruotes. Puikus laikas, kurį praleidome kartu, gyvos patirtys ir išsivežamos žinios – taip galima būtų apibendrinant pasakyti apie svečio vizitą. 

Mes labai džiaugiamės turėdami unikalias galimybes pasipraktikuoti su įvairių šalių sportininkais neišvykdami iš savo dojo. Mūsų dojo nuolatos sulaukia svečių iš Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Ispanijos, Norvegijos, Anglijos, JAV, Lenkijos o dabar ir Šveicarijos. 

Džiaugiamės galėdami būti Budo Karate „Meka” ne tik savo šalies tradicinio karate do entuziastams, tačiau ir instruktoriams iš įvairių pasaulio šalių. Tik keisdamiesi patirtimis ir mokydamiesi vieni iš kitų galime užtikrinti geriausią mokymo kokybę ir nuolatinį tobulėjimą. 

Dėkojame Audriui už puikiai praleistą laiką kartu ir linkime gero skrydžio namo!