Gegužės 23 dieną klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius buvo pakviestas į Verslo konferenciją 2024, kurią organizavo ISM universiteto alumnių klubas.
Šioje konferencijoje kartu su Giedriumi savo įžvalgomis ir gyvenimo patirtimi dalinosi ir kiti lektoriai: Laura Duksaitė-Iškauskienė, Master Class Lietuva partnerė, Gediminas Kvietkauskas, East West Agro generalinis direktorius, Linas Kojala, politologas, VU TSPMI dėstytojas, Indrė Genytė–Pikčienė, Šiaulių banko vyriausioji ekonomistė, Rosita Kanapickaitė, karininkė, psichologė – psichoterapeutė bei dėstytoja, Jolanta Kručelienė, “Google Cloud“ Enterprise klientų vadovė Baltijos šalims, Rūta Klevėnė, ID Vilnius direktorė, Lineta Ramonienė, ISM strateginės rinkodaros modulio vadovė.
Konferenciją moderavo Reda Cimmperman ir Donatas Voveris. Mūsų mokytojas dalinosi savo gyvenimo patirtimi ir gvildeno temą „Ichi go Ichi ei – vienas šansas tik kartą!”
Konferencijos dalyvių atiliepimai buvo patys šilčiausi. G. Dranevičius vadovaudamasis savo ilgamečio Mokytojo , Hidetakos Nishiyamos (1928 – 2008) išmintimi Budo filosofiją meistriškai taiko savo kasdieniame gyvenime ir jau daug metų dalinasi su žmonėmis gyva gyvenimo patirtimi. Ši japonų kovotojų filosofija puikiai tinka tiek mūšio lauke, tiek versle, tiek šeimyniniuose bei socialiniuose santykiuose.
„Knygas paskaityti ir pasisemti išminties mes visi galime. Sunkumas prasideda tuomet, kai tas žinias reikia pradėti taikyti gyvenime. O mane žinias taikyti gyvenime išmokė tradicinio karate do praktikos. Kad ir kaip tu gražiai bekalbėtum ateis akimirka, kai tavęs paprašys pademonstruoti ar tai ką sakai iš tiesų veikia. Ir vertins tave tik pagal tavo gebėjimus, o ne žinias. Kito varianto Budo kovos menuose tiesiog nėra. Arba darai, demonstruoji arba tyli.” – sakė, juodojo diržo 7 Dan’o meistras – mokytojas G. Dranevičius.
Į klausimą kodėl ir vėl taip šiltai sutiko auditorija, ar kalbėjai apie kažkokius naujus dalykus, Giedrius atsakė: „Tik tuomet, kai daliniesi patirtiniais ir išgyventais dalykais, o ne vadovėlinėmis tiesomis, esi vienodai nuoširdus tiek pats sau tiek ir auditorijai, nebijai pripažinti kur ir kaip ar kodėl suklydai, gyvai ieškai asakymų į klausimus, kuriuos nebyliai užduoda kiekvienas auditorijos klausytojas, neperši savo tiesos o daliniesi realiomis gyvenimo situacijomis susikuria speciali aura tarp kalbėtojo ir klausytojų, kuri paliečia mūsų visų širdis bei sielas. O „nauji dalykai”, tai dažniausiai senos tiesos, universalūs principai bei dėsniai, vienų pamiršti, bėgant per gyvenimą ir dalyvaujant nesibaigiančiose lenktynėse, o kitų gi – atrandami naujai. Aš tiesiog juos apšviečiu po savo šviesa, Budo karate šviesa.”
Džiaugiamės kaip klubas galėdami prisidėti prie Lietuvos bendruomenės stiprinimo, vertybių formavimo ir puoselėjimo ir didžiuojamės turėdami tokio kalibro mokytojus savo klube!