TRADICINIO KARATE DO SPORTININKŲ ATESTACIJA KAUNE 2022 05 07

Kauno tradicinio karate do klubas „Tikslas” organizavo savo klubo sportininkų atestaciją naujose patalpose į kurias persikels ir  tęs reguliarią veiklą nuo šių metų liepos mėnesio. Klubas, kuris buvo registruotas 2006 metais, sėkmingai dirba Kauno mieste bei jo apylinkėse ir yra tvirtas vidurio Lietuvos ramstis Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijai. 

Klubo steigėjas, Rolandas Kvedys yra ilgametis mūsų klubo prezidento, Giedriaus Dranevičiaus bedražygis.  Jauni vaikinai, susitikę 1989 metais Vilniaus dvasinio ir fizinio tobulėjimo centre „Forma” žengė pirmuosius žingsnius karate do pasaulyje. Šiandien tradicinio karate do kelyje daug pasiekę kolegos džiaugiasi užauginta naująja karta ir tvirtai sutaria, kad karate do – tai visų pirma kelias, ugdantis asmenybę. 

Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius be galo šiltai atsiliepia apie kolegas iš Kauno: „Klubas „Tikslas” ir jo kolektyvas yra puikus pavyzdys, kaip keliant aukščiausius vertybinius reikalavimus sau ir savo auklėtiniams galima pasiekti tvarių rezultatų. Tai mokykla, kurioje mokoma ne tik karate do elementų. Tai mokykla, kurioje mokant karate do elementų ugdoma tvirta, dorovinga asmenybė. Techniškai puikiai paruošti sportininkai, byloja apie aukštą klubo trenerių – Rolando bei Luko Kvedžių kvalifikaciją ir nuoširdų kasdienį darbą.” – sakė mūsų klubo vadovas, Giedrius Dranevičius, grįžęs iš atestacijos, Kaune. 

Linkime kolegoms sėkmės ir sakome iki susitikimo Lietuvos tradicinio karate do čempionate, gegužės 21 d., Vilniuje.