TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS IR SPORTININKŲ ATESTACIJA KAUNE 2023 01 27

Kauno tradicinio karate do klubas „Tikslas” organizavo savo sportininkams ir treneriams tradicinio karate do seminarą ir atestaciją Kyu laipsniams apsiginti. Klubas, kuris buvo registruotas 2006 metais, sėkmingai dirba Kauno mieste bei jo apylinkėse ir yra tvirtas vidurio Lietuvos ramstis Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijai. 

Klubo steigėjas, Rolandas Kvedys yra ilgametis mūsų klubo prezidento, Giedriaus Dranevičiaus bedražygis.  Jauni vaikinai, susitikę 1989 metais Vilniaus dvasinio ir fizinio tobulėjimo centre „Forma” žengė pirmuosius žingsnius karate do pasaulyje. Šiandien tradicinio karate do kelyje daug pasiekę kolegos džiaugiasi užauginta naująja karta ir tvirtai sutaria, kad karate do – tai visų pirma kelias, ugdantis asmenybę. 

Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius be galo šiltai atsiliepia apie kolegas iš Kauno: „Klubas „Tikslas” ir jo kolektyvas yra puikus pavyzdys, kaip keliant aukščiausius vertybinius reikalavimus sau ir savo auklėtiniams galima pasiekti tvarių rezultatų. Tai mokykla, kurioje mokoma ne tik karate do elementų. Tai mokykla, kurioje mokant karate do elementų ugdoma tvirta, dorovinga asmenybė. Techniškai puikiai paruošti sportininkai, byloja apie aukštą klubo trenerių – Rolando bei Luko Kvedžių, bei talkinančių trenerių Arvydo Vingio ir Mariaus Semėno kvalifikacijas ir nuoširdų kasdienį jų darbą.” – sakė mūsų klubo vadovas, Giedrius Dranevičius, grįžęs iš atestacijos, Kaune. 

Linkime kolegoms sėkmės ir sakome iki susitikimo „Winter Cup 2024” varžybose, Vilniuje, šių metų vasario 3 d.