TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS IR ATESTACIJA KAUNE

Sausio 21 dieną, tradicinio karate do klubo „Tikslas” kvietimu, Lietuvos tradicinio karate do asociacijos prezidentas, 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius lankėsi Kaune.

Klubą „Tikslas” įkūrė ir  savo entuziazmu, tikėjimu bei ilgamečiu kryptingu darbu augino LTKA prezidiumo narys Rolandas Kvedys, o sparnus šiam klubui suteikė dabartinis klubo vyr. mokytojas – , 2 Dan’o meistras, Lukas Kvedys. Luko išsilavinimas, kompetencijos ir nuoširdus darbas klubą „Tikslas” pavertė didžiausia vidurio Lietuvos tradicinio karate do mokykla, kurioje puikiai ruošiami ateities čempionai, vertybiniu pamatu ugdomos asmenybės. 

Į Giedriaus Dranevičiaus seminarą susirinko apie 100 klubo sportininkų ir du kart tiek tėvelių. Po seminaro sportininkai turėjo atestacijas – egzaminus, kurių metu stengėsi apsiginti aukštesnius diržus. 

Puiki nuotaika, stipri tradicinio karate do dvasia įkvėpė visus – tiek sportuojančiuosius tiek ir jų tėvelius. Visuomet smagu matyti, kaip tobulėja jaunimas ir dar svarbiau, kad tobulėjimas vyksta ne tik fiziniame lygmenyje. Pagarba, valios ugdymas, pasitikėjimo savo jėgomis formavimas – labai svarbios savybės augančiai asmenybei ir šiuos dalykus jie gauna tradicinio karate do treniruotėse, Kaune. 

Linkime savo kolegomis sėkmės ir dėkojame už bendradarbiavimą bei šio kovos meno vystymą Lietuvoje.