TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS GRASSE, PRANCŪZIJA

Balandžio 22  dieną mūsų klubo mokytojas, Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos prezidentas ir tarptautinės A klasės instruktorius bei teisėjas, Pasaulinės Tradicinio Karate Do Federacijos (WTKF) techninio komiteto narys, Giedrius Dranevičius vedė seminarą Prancūzijos Budo Karate organizacijos sportininkams ir jų treneriams. 

Seminare mūsų mokytojas vystė dvi pagrindines temas – pėdų įtaką technikos atlikimui ir taimingą. Po susitikimo mokytojas Giedrius Dranevičius sulaukė labai šiltų atsiliepimų ir daug padėkos žodžių. Mokytojui demonstruojant taimingo galimybes prancūzijos sportininkai liko sužavėti judesių minimalizmu, gebėjimu judant lėtai aplenkti greitus oponentus ir visuomet atsirasti reikiamu metu reikiamoje vietoje. 

„Labai šilta atmosfera. Visi dalyviai degė noru mokytis, sužinoti ir pažinti dar giliau tradicinio karate do pasaulį. Temas nagrinėjome „į gylį, o ne į plotį.” Labai svarbu fundamentas.  Jei jo nėra – nėra ir ant ko statyti visos sistemos, o žmonės visuomet nori paskubėti, praleisti fundamentalius dalykus ir imti tik vyšnią nuo torto. O taip šiame kelyje nebūna. Jei norime tvaraus tobulėjimo, turime suvokti pamatinių vertybių svarbą, techninių fundamentalių principų svarbą ir tik tuomet galėsime leistis į kelionę, kuri niekados nesibaigia.” – savo patirtis Prancūzijos mieste Grasse pakomentavo Pasaulinės Tradicinio Karate Federacijos (WTKF) techninio komiteto narys, Giedrius Dranevičius.

Dėkojame kolegoms iš Prancūzijos už pasitikėjimą, norą tobulėti ir mokytis su vienu iš vedančiųjų mokytojo Hidetakos Nishiyamos studentų.