TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS DUISBURGE, VOKIETIJA

Balandžio 1 – 3 dienomis mūsų klubo mokytojas, Pasaulinės Tradicinio Karate Do Federacijos (WTKF) ir Pasaulinės Budo Karate Asociacijos (WBKA) techninių komitetų narys, juodojo diržo, 6 Dan’o meistras Giedrius Dranevičius po dviejų metų „Covid – 19 pertraukos” ir vėl vedė seminarą Duisburge, Vokietijoje. Jau beveik dešimtmetį Giedrius kviečiamas dalintis patirtimi ir pravesti mokymus tradicinio karate do meistrams. 

   Seminare dalyvavo atstovai iš Čekijos, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Prancūzijos ir Vokietijos. Dvi dienas seminaro dalyviai gilino savo žinias ir įgūdžius giliai studijuodami tradicinio karate do techninį, fizinį bei mentalinį aspektus. Mokytojas ne tik pateikė žinias, tačiau ir pasidalino metodais, kaip žinias paversti gebėjimais. „Žinoti – labai svarbu, tačiau nepakanka. Aš pažįstu labai daug žmonių, kurie žino gerokai daugiau nei sugeba ir tik keletą, kurie sugeba daugiau nei žino. Mūsų kelyje (karate do) žmonės jus vertins pagal gebėjimus o ne pagal žinias, pagal charakterį, o ne pagal iškovotų medalių kiekį.” – sakė mokytojas seminaro dalyviams. 

   Seminaro metu Giedrius Dranevičius stengėsi sudėti pamatą ant kurio kiekvienas seminaro dalyvis galėtų „statyti savo karate do namus” be limitų. 

   Dėkojame visiems dalyviams, Duisburgo karate do klubui už puikią renginio organizaciją ir sakome, jog susitiksime vėl Duisburge ir vėl po metų!