TEISĖJŲ, TRENERIŲ IR DIDELIO MEISTRIŠKUMO SPORTININKŲ ŽINIŲ TOBULINIMO KURSAS

Sausio 30 d. Lietuvos tradicinio karate ascociacija (LTKA) savo nariams organizavo didelio meistriškumo sportininkams, treneriams ir teisėjams skirtą žinių gilinimo kursą. 

Šį kursą vedė LTKA prezidentas, tarptautinės A klasės teisėjas, pasaulinės tradicinio karate do federacijos techninio komiteto narys, Giedrius Dranevičius. 

Kurso metu gilinome žinias Kata ir Kumite vertinimo kriterijuose, analizavome sporto varžybose pasitaikančias situacijas ir daugelį kriterijų pabandėme pažvelgti iš esmės.

„Labai svarbu visiems suprasti ne tik  kaip reikia atlikti vieną ar kitą techninį veiksmą. Tai jau yra daug, tačiau žymiai svarbiau suprasti kodėl atliekame taip o ne kitaip, o svarbiausia, kad sugebėtumėme patys tai padaryti. Tik tuomet sugebėsime atskirti kokybiškai atliekamą techninį veiksmą nuo ne kokybiško ir objektyviai jį įvertinti.” – kurso metu mus mokė Giedrius Dranevičius.

Kitas mūsų susitikimas vyks pavasarį, o dabar gautas žinias metas taikyti praktikoje. Dėkojame visiems kolegoms už geranoriškumą, norą tobulėti ir puikią atmosferą.