TARPTAUTINIS TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS VILNIUJE SU MEISTRU AVI ROKAH, 8 DAN

Kovo 8 – 10 dienomis Vilniuje buvo karšta ir ne tik todėl, kad švietė saulė ir šurmuliavo Kaziuko mugė. Šį savaitgalį į Lietuvą atvyko pasaulinės tradicinio karate do federacijos prezidentas (WTKF), juodojo diržo 8 Dan’o meistras, Avi Rokah (USA, Los Angeles).

Mokytojas A. Rokah Lietuvoje lankėsi po penkerių metų pertraukos. Šiuo metu Europos tradicinio karate do meistrai su mokytoju susitikti Europoje turi tik dvi galimybes per metus. Vienas seminaras Europoje organizuojamas įvairioms amžiaus ir meistriškumo grupėms, o kitas tik instruktoriams, kurių meistriškumo laipsnis ne žemesnis nei 2 Dan’as. 

Į seminarą užsiregistravo per 150 dalyvių iš įvairių Europos šalių: Lenkijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Austrijos, Vokietijos bei Lietuvos. Nuostabiai šilta atmosfera, spindinčios dalyvių akys, mokytojo kompetencijos ir gilus savo srities išmanymas nepaliko abejingų.

„Tiek pradedantiesiems, tiek toli pažengusiems sportininkams informacijos buvo daugiau nei kiekvienas iš mūsų galėjo pakelti.” – tokie atsiliepimai buvo girdimi po seminaro ar pertraukėlių metu. 

„Tai geriausia ką mes turime, mokymosi prasme. Ir su didžiuliu pasididžiavimu aš galiu pasakyti, kad tai  jog tokio mąsto renginys įvyko Vilniuje, parodo Lietuvos tradicinio karate asociacijos pripažinimą pasauliniu lygmeniu. Aš labai džiaugiuosi, kad mūsų Lietuvos tradicinio karate do sportininkai turėjo galimybę neišvykdami iš namų studijuoti Budo karate paslaptis su vienu geriausių mokytojų pasaulyje, bei praktikuotis su top lygio karate do meistrais iš kitų Europos šalių.” – po renginio kalbėjo Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, 7 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius.

Mes dėkojame visiems už dalyvavimą, norą tobulėti ir linkime kuo ilgiau išsaugoti šias nuostabias emocijas, o gautas žinias taikyti kasdien savo treniruotėse.