TARPTAUTINIS TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS „DUISBURG 2024” SU 7 DAN MEISTRU GIEDRIUMI DRANEVIČIUMI.

Gegužės 3 – 5 d. Duisburge, Vokietijoje įvyko 8 – asis tarptautinis tradicinio karate do seminaras, kurį vedė mūsų klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius. 

Į šį seminarą susirinko tradicinio karate do sportininkai ir treneriai iš Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos, Ukrainos, Lietuvos bei Čekijos. 

„Nuostabus būrys žmonių, norinčių mokytis ir giliau suprasti tradicinio karate do principus ir vertybes. Buvo labai  malonu dirbti su tokia motyvuota ir draugiška kompanija. Duisburge visuomet vyrauja specifinė atmosfera. Čia kiekvienas jaučia šilumą, kolegų paramą i rūpestį. Dėkoju Eric Roehrig ir jo dojo nariams už profesionaliai suorganizuotą renginį ir prisiimtą atsakomybę. Tik kartu mes galime augti, mokytis vieni iš kitų ir tobulėti!” – sakė, po seminaro Vokietijoje grįžęs pasaulinį pripažinimą pelnęs mokytojas, 7 Dan’o miestras, Giedrius Dranevičius. 

Seminarą vainikavo juodų diržų atestacija, po kurios juodais diržais pasidabino Austrų tradicinio karate do meistrė Beatrice Moser ir Duisburgo karate do klubo auklėtinis Thomas. Aukštesnius meistriškumo laipsnius apsigynė Prancūzijos Budo karate meistrai – Sophie Rosen ir Sylvain Jouan. S. Rosen apsigynė 3 juodojo diržo pakopą o S. Jouan sėkmingai išlaikė 4 Dan’o egzaminą. Sveikiname kolegas ir linkime toliau tobulėti ir siekti meistriškumo savo gyvenimo kelyje. 

Tikimės ir kitais metais pasimatyti su bičiuliais iš visos Europos ir kartu praleisti puikias akimirkas!