Sveikiname!!!

Šiandien juoduosius diržus apsigynė jauniausi mūsų klubo sportininkai, daugkartiniai Lietuvos, Europos bei pasaulio tradicinio karate do čempionai bei prizininkai Hermis Dranevičius ir Julius Jonytis! Sveikiname Juos ir linkime sėkmės tradicinio karate do meistriškumo kelyje!!!

Juodasis diržas – tai ne kelio pabaiga. Jis simbolizuoja baigtą bazinį karate do kursą ir gilesnių studijų pradžią. Abiejų sportininkų testas buvo įvertintas labai aukštais balais. Sportininkai kelyje link pirmosios pakopos juodojo diržo užtruko 8 metus. 8 metai kryptingo darbo, didelių valios pastangų, gebėjimo teisingai susidėlioti gyvenime prioritetus davė gražius vaisius. Šiame kelyje juos kuravo Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, juodojo diržo 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius. Pats G. Dranevičius savo pirmąjį juodą diržą apsigynė lygiai prieš 20 metų, 1997 m.

Juodasis diržas – tai ne tik techninė praktikuojančiųjų branda. Visų prima tai tam tikrų išugdytų charakterio bruožų, savybių derinys, žmogų paverčiantis asmenybe – gebančia išsikelti tikslus ir juos pasiekti, asmenybe – gebančia suklupus atsistoti ir eiti pirmyn, asmenybe – gebančia padėti, užjausti, asmenybe – kurios pamatine vertybe yra pagarba.