SVARBIAUSIAS 2022 METŲ APDOVANOJIMAS MŪSŲ BENDRUOMENEI!

30 – uosius savo veiklos metus pradedame su viltimi ir lūkesčiu, kad 2023 m. pasaulyje įsivyraus taika. Kad pasaulyje neliks vietos smurtui, nepagarbai, melui ir netolerancijai! Taika – tai svarbiausias tikslas, kurio siekė ir siekia Budo kovos menai. 

Ties trisdešimtmečio slenkščiu mūsų bendruomenę pasiekė mums visų laikų svarbiausias apdovanojimas! Apdovanojimas tiesiog už žmogiškumą ir paramą Ukrainos žmonėms, kurie kovoja už savo ir mūsų laisvę, savo ir mūsų teises gyventi be smurto, savo ir mūsų taiką, vertybes ir teisingumą pasaulyje!

Tai 122 mm pabūklo tūta iš Ukrainos fronto. Tūta, kurią tradicinio karate do pasaulio čempionato metu, Lubline, Lenkijoje mums ir dar 4 organizacijų vadovams oficialiai įteikė Ukrainos tradicinio karate do federacijos viceprezidentas Vladimir Pucha, Ukrainos žmonių vardu atsidėkodamas už buvimą kartu nuo pat pirmų karo minučių. Ši 122 mm pabūklo tūta iš Ukrainos fronto mums yra brangesnė už visus iki šiol iškovotus titulus bei apdovanojimus!

Brangesnė todėl, nes mes dėl jos nekovojome!

Brangesnė todėl, kad ji simbolizuoja draugystę ne tik tuomet, kada visiems smagu ir gera!

Brangesnė todėl, kad buvo visiškai netikėta!

Brangesnė todėl, kad ji sutalpina visą Ukrainos žmonių nuoširdumą!

Brangesnė todėl, kad ji vienija, o ne skaldo!

Brangesnė todėl, kad ji visuomet primins mums, jog norėdami gyventi taikoje privalome būti stiprūs! Stiprūs iki pabaigos!

Dėkojame visai mūsų tradicinio karate do bendruomenei už pagalbą, geranoriškumą remiant mūsų bičiulius Ukrainoje! Nesustokime daryti gerus darbus, karas dar nesibaigė, mūsų pagalba reikalinga nuolatos. 

Jei norite ir galite paremti Ukrainos žmones, tą galite padaryti pervesdami pinigines lėšas ir į mūsų klubo sąskaitą, mokėjimo pavadinime nurodydami „Parama Ukrainai”.  Kiekvieną mėnesį mūsų klubas daro pinigines perlaidas mūsų bičiuliams Ukrainoje tiek iš suaukotų, tiek ir iš savų lėšų ir tą darysime iki galutinės Ukrainos pergalės! 

Dėkui, kad esate ir kad keliaujame visi kartu! Tik visi kartu galime neįmanomus dalykus paversti įmanomais!