SUSITIKIMAS SU ISM UNIVERSITETO LYDERYSTĖS PROGRAMOS DALYVIAIS

Gegužės 24 dieną prabėgo lygiai 10 metų, kai mūsų klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius dalyvavo ISM universiteto studijų „Leadership programe” programoje. 

Po 10 metų šio universiteto lyderystės programos alumnė Elena Lund sukvietė lyderystės programos alumnius į susitikimą su programos įkūrėja ir viena iš universiteto steigėjų Violeta Barvydiene ir mūsų klubo mokytoju Giedriumi. 

Dvi valandos kartu prabėgo labai greitai. Giedrius Dranevičius dalinosi savo gyvenimo patirtimi, įžvalgomis ir nueitu keliu bei pasiektais rezultatais bei atsakinėjo į kolegų klausimus. 

Džiaugiamės galėdami būti ISM lyderystės programos partneriais ir dalintis su universiteto studentais savo mokytojo patirtimi. Smagu, kuomet sutampa vertybės ir jos yra ne tik deklaruojamos, tačiau jomis ir gyvenama. 

Tikimės ir ateityje bendrauti ir kurti vertybėmis grįstus verslo valdymo modelius kartu. Juk viskas priklauso nuo lyderių!