ŠĮ SAVAITGALĮ MŪSŲ KLUBO MOKYTOJAS GIEDRIUS DRANEVIČIUS VEDĖ TRADICINIO KARATE DO SEMINARĄ KAUNE

Šį savaitgalį, sausio 29 d. ir vėl klubo „Lūšis” vyriausias treneris, juodojo diržo 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius, vedė tradicinio karate do seminarą Kaune.

Mokytoją į Kauną pakvietė Lietuvos sporto universiteto absolventas, juodo diržo 1 Dan’o  meistras, Lukas Kvedys, šiuo metu ugdantis  tradicinio karate do klubo „Tikslas” sportininkų grupes. Lukui talkina ir klubui vadovauja ilgametis tradicinio karate do meistras, šio klubo steigėjas,  jau daugiau nei 30 – metį praktikuojantis tradicinį karate do, Luko tėtis, Rolandas Kvedys. 

 „Džiugu atvykti, džiugu dalintis ir matyti progresą Kaune. Pamenu, kai Rolandas Kvedys pradėjo Kaune tradicinio karate do treniruotes, buvo viena, nedidelė entuziastų grupelė. Daug metų nuoširdaus darbo, asmeninio augimo išaugino ir gausią Kauno karatistų bendruomenę. Šiuo metu tėčio kelią tęsia puikus žmogus, Mokytojas iš didžiosios raidės, Lukas Kvedys. Aš be galo laimingas galėdamas bent šiek tiek prisidėti prie Kauno tradicinio karate do klubo narių tobulėjimo savo žiniomis ir turimomis kompetencijomis. ” –  sako Lietuvos nacionalinės rinktinės vyr. treneris, Giedrius Dranevičius.

Seminaro metu gilinome žinias apie kūno dinamiką,  formos pagrindinius elementus. Žinios – neįkainuojama vertybė, kuri leidžia mums tobulėti, o tobulėjimas suteikia pasitenkinimą ir daugiau jėgų siekiant savų tikslų. Kad žinios ateitų, jomis reikia dalintis – įsitikinęs mūsų klubo Mokytojas Giedrius Dranevičius.