SEMINARAS SU MEISTRU AVI ROKAH, 8 DAN, LENKIJOJE

Mokymas ir treniravimas mums – didžiulė atsakomybė! Todėl mūsų klubo trenerių komanda šių metų lapkričio 10 – 12 dienomis praleido Lenkijoje, Zelona Gora mieste, kur vyko tarptautinis tradicinio karate do seminaras su gyva legenda, mokytoju Avi Rokah, 8 Dan. 

Dalius Dulevičius, Hermis Dranevičius bei Giedrius Dranevičius sėmėsi žinių ir įkvėpimo pas vieną geriausių mokytojo, Hidetakos Nishiyamos (1928 – 2008) studentų, A. Rokah. 10 valandų intensyvaus mokymosi ir praktikos su geriausiais Europos tradicinio karate do mokytojais bei sportininkais nepraėjo veltui. 

Puiki seminaro struktūra, bazinių dalykų kartojimas ir jų interpretacija bei panaudojimas praktikoje – viena stipriausių mokytojo pusių. Meistrai dvi dienas analizavo oji vaza  (atsakomosios technikos) niuansus, gilinosi į sasoi (kvietimas) bei shikaku vaza (strategija) elementus. 

Abi dienas seminaro dalyvius vienijo bendras noras sužinoti, išmokti ir grįžus namo perteikti žinias savo mokiniams. Draugiška atmosfera, Budo dvasia šį seminarą padarė įsimintinu kiekvienam jo dalyviui. 

Be žinių ir naujų metodikų, Lietuvos tradicinio karate do meistrai į Lietuvą atvežė ir gerų naujienų. 2024 metų Kovo 8-10 dienomis mokytojas Avi Rokah lankysis Vilniuje, kuris šiomis dienomis taps Budo karate „Meka” Europos meistrams. Toks seminaras Europoje 2024 metais bus vienintelis, tad visus norinčius prisiliesti prie aukščiausios klasės mokymo kviečiame jau dabar pasižymėti šią datą savo kalendoriuose. 

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokytojai net ir po trisdešimties metų mokymo dar vis pilni entuziazmo ir noro tobulėti patys. Nekantriai lauksime susitikimo dojo ir kasdienio tobulėjimo kartu!