SEMINARAS SU GIEDRIUMI DRANEVIČIUMI RENGIANTIS KYU – DAN ATESTACIJAI

    Kovo 5 dieną tradicinio karate do klubo „Lūšis“ sportininkai ruošėsi tradicinio karate do atestacijai. Žinių gilinimo seminarą klubo sportininkams vedė Pasaulinės Tradicinio Karate Do Federacijos (WTKF) techninio komiteto narys, 6 Dan’o meistras Giedrius Dranevičius.

    „Tradicinis karate do tai ne tik gebėjimai mojuoti rankomis ar kojomis. Net ir tai turime daryti prasmingai, suvokiant biomechaniką, savigynos principų koncepcijas, Budo filosofiją. Turime suvokti kas slypi už viso to. Ką nori mums „pasakyti“ katos? Kas yra užkoduota mūsų technikose? Apskritai, kam šis savigynos menas tarnauja? Jei stokosime gilesnių žinių ir karate do suprimityvinsime tik iki sporto disciplinos – mūsų kelias bus labai trumpas. Jei suvoksime platesnį kontekstą, taikysime dojo įgytas žinias ir kasdieniame gyvenime, tuomet ši kelionė niekada neturės pabaigos.“ – tokiais žodžiais seminarą pradėjo Giedrius Dranevičius.

    Linkime visiems seminaro dalyviams sėkmingai įprasminti savo žinias, o  įgytus treniruotėse įgūdžius pademonstruoti atestacijos metu ir studijuoti šį savigynos meną „į gylį o ne į plotį”.