SAUSIO 21 DIENĄ MŪSŲ DOJO BUVO KARŠTA!

Nors už lango spaudė šaltukas, mūsų dojo buvo karšta! Sausio 21 dieną, praūžė uždaros tradicinio karate do klubo “Lūšis” varžybos!

Sportininkai varžėsi KATA, KIHON ir KUMITE rungtyse. Varžybos buvo skirtos visoms amžiaus ir meistriškumo grupėms. Mūsų šių susitikimų tikslas – kaupti patirtį, pasitikrinti savo įgūdžius sudėtingesnėmis sąlygomis (stresas :)), stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, susibičiuliauti ir visiems kartu tobulėti. Varžybos – tai tiesiog kita treniruotės forma, sudaranti prielaidas charakteriui atsiskleisti, išryškinti savo klaidas ties kuriomis galėsime padirbėti dojo!

Vieniems šios varžybos buvo pirmosios, o kiti jau senai pametę savo dalyvavimų varžybose skaičių! 

Draugiška atmosfera, noras padėti vieni kitiems, palaikymas vieniems kitų – tai tvirtos bendruomenės pamatas! „Kai į savo oponentą žvelgi kaip į mokytoją o ne konkurentą, kai kovą suvoki kaip galimybę mokytis ir tobulėti itin sudėtingomis sąlygomis, tuomet ir atmosfera buna draugiška bei maloni. O kai pamiršti pagrindinį varžybų principą – SHIAI (testuokime vienas kitą), tuomet prasideda sportas, su visomis nematomomis ir labai negražiomis pusėmis.” – tegia Lietuvos Sporto Universiteto doktorantas, klubo vadovas, Giedrius Dranevičius. „Mes studijuojame kovos meną, jo filosofiją, sveikatinimo aspektus, tobuliname charakterio savybes, o sportas visame tame sudaro tik labai mažą dalį, nors ši dalis visiems yra labai ryškiai matoma.” -mintį pratęsė klubo mokytojas. 

Sveikiname visus dalyvius ir linkime sėkmės mokantis iš klaidų ir tobulėjant toliau!