RUGSĖJO 5 d. PRADEDAME 30 – ąjį KLUBO SEZONĄ!

Jau trisdešimtą kartą sveikiname visus Lietuvos moksleivius, studentus bei jų tėvelius ir mūsų klubo bendruomenės narius su mokslo ir žinių diena! Nors ir simboliška, tačiau Rugsėjo 1 – oji mums asociajuojasi su naujais darbais, naujais iššūkiais, naujomis pažintimis, įvairiomis patirtimis ir žinių gilinimu. 

Nors mūsų dojo dirba ištisus metus, tačiau rugsėjo mėnuo visuomet yra naujos pradžios laikas. Nuo šios datos skaičiuojame mūsų darbo metus, planuojame renginius, treniruočių programas, klubo sportininkų išvykas į seminarus bei varžybas.

Po vasaros grįžtame pasilsėję, atsigavę, pilni gerų emocijų bei kūrybinės energijos ir laukiame visų rugsėjo 5 d. mūsų klubo vedamose tradicinio karate do treniruotėse. Turime visų amžiaus grupių bei įvairaus meistriškumo lygio grupes, tad laukiame vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų, kurie nori pradėti mokytis tikrojo karate do meno ar tęsti vaikystėje jau bandytus kovos menų užsiėmimus kartu su puikiais, pasaulinį pripažinimą pelniusiais, mokytojais. 

Garantuojame puikią aplinką, draugišką, palaikančią bendruomenę, aukščiausias mokymo kompetencijas ir neišdildomus įspūdžius kelionėje link juodojo diržo!

Treniruočių tvarkaraščius rasite čia.