PROJEKTAS VAIKAMS. CHARAKTERIS IR EMOCINĖ BRANDA.

Lapkričio 24 dieną, mūsų klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius buvo pakviestas pasidalinti savo patirtimi su Demokratinės mokyklos moksleiviais. Projekto tema – charakteris ir emocinė branda. 

Susitikime su mokytoju dalyvavo visi pradinių klasių moksleiviai. „Pasakysiu atvirai – kalbėti su pradinių klasių vaikais tokiomis sudėtingomis temomis, kur tu esi tik svečias atėjęs į jų teritoriją, buvo truputėlį nedrąsu. Kokius žodžius ir kokius pavyzdžius parinkti, kad jie suprastų, kad žinia, kurią noriu perduoti juos pasiektų. Tačiau vaikų žingeidumas, atvirumas ir noras sužinoti bei suprasti padėjo surasti tinkamiausius žodžius ir pavyzdžius. Remdamasis savo ilgamete patirtimi kovos menų pasaulyje kalbėjau apie charakterio savybių svarbą, jo simetriškumą, pamatines vertybes, emocijų prigimtį ir anatomiją bei jų valdymą. Dešimtys klausimų, nuoširdžiausios šypsenos bei diskusijos sukūrė šiltą ir betarpišką atmosferą. O vaikų asmeninės padėkos po mūsų susitikimo įpareigojo mane dar labiau stengtis ir tobulėti tiek asmeniniame tiek profesiniame keliuose.” – savo įspūdžiais pasidalino Giedrius Dranevičius

Mes, kaip klubas, labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunimo edukacijos ne tik savo dojo tačiau ir už jos ribų. Džiaugiamės, kad vertybės, kurias propaguojame ir kuriomis gyvename yra paklausios pažangiose mokyklose, kuriose vaikai ne tik išmokomi skaityti, rašyti, skaičiuoti ar įveikti standartizuotus testus, vaikai mokomi gyventi, jausti, suprasti, būti savimi ir kurti. 

Dėkojame Demokratinės mokyklos kolektyvui už kvietimą ir šiltą priėmimą, jos direktoriui Nerijui už didžiulį indėlį į Lietuvos švietimo sistemą ir sakome iki kitų kartų!