PRAĖJO NACIONALINIS TRADICINIO KARATE DO SEMINARAS 2023 SU 6 DAN MEISTRU GIEDRIUMI DRANEVIČIUMI.

Kovo 25 d. virš 100 Lietuvos tradicinio karate do asociacijos (LTKA) klubų sportininkų, trenerių bei teisėjų susirinko į nacionalinį, tradicinio karate do seminarą, kurį vedė WTKF (Pasaulinės tradicinio karate do federacijos) techninio ir teisėjų  komiteto narys, juodojo diržo, 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius.

Seminaro metu mokytojas Giedrius kvietė giliau pažvelgti į tradicinį karate do ir jo teikiamas naudas žmogui ir visuomenei. „Už techninių dalykų, kuriuos privalome išmanyti, slypi gilesni dalykai, kuriuos turime suprasti ir taikyti savo gyvenime – tai Budo filosofija, moralė, etika. Kovos menai, be šių dalykų neverti nieko. Savigynos sistemų prigalvota daug, tačiau tik keletas jų tarnauja ir kaip asmenybės ugdymo įrankis. Ir viena iš jų yra tradicinis karate do! Atminkite, kad tradicinio karate do studijos visuomet turi prasidėti nuo etikos, moralės bei socialines normas apibrėžiančių taisyklių studijavimo. Tik supratus šias taisykles ir įsipareigojus jų laikytis, galime pradėti mokytis savigynos elementų.” – savo seminarą pradėjo vienas geriausių pasaulyje tradicinio karate do mokytojų, Giedrius Dranevičius.

Dėkojame visisems už žibančias akis, norą mokytis ir būti visomis prasmėmis geresniais tiek tradicinio karate do kelyje, tiek gyvenime. 

Iki kitų susitikimų!