PIRMOJI 2024 METAIS ATESTACIJA KYU LAIPSNIAMS

Turininga sausio 19 d. Pirmoji 2024 metų atestacija daugeliui praėjo sėkmingai. Visi kas nespėjo pasirengti egzaminams prieš šv. Kalėdas ar įsūko švenčių verpetai šiandien turėjo galimybę įrodyti sau kad nestovi vietoje. 

Egzaminus priėmė pasaulinės tradicinio karate do federacijos (WTKF)  techninio bei teisėjų komitetų narys, juodojo diržo 6 Dan’o meistras, Giedrius Dranevičius. Jam asistavo 2023 metų ITKF pasaulio taurės čempionas, WTKF pasaulio taurės vicečempionas bei WTKU 2023 m. Europos vicečempionas, Hermis Dranevičius, 2 Dan.

Kiekvienas išlaikęs egzaminus gali didžiuotis ir džiaugtis įveikta dar viena pakopa karate do kelyje ir būti tikras, kad jo lygis atitinka aukščiausius pasaulinius standartus. Gera žinoti, kad iš tikrųjų susiformavo tvirtesni karate do įgūdžiai o ne tik buvo dalyvauta treniruotėse. 

Esant aukštiems reikalaviams natūralu, kad tikrai ne visiems iš pirmojo karto pavyksta užkopti  ant sekančio laiptelio. Tai nėra blogai. Tai  karatekos kelio dalis, kuri moko siekti tikslo, o suklūpus surasti jėgų ir ryžto atsistoti bei judėti pirmyn. 

Egzamino metu sportininkai geriau suvokia esminius trūkumus, kuriuos vėliau ištaiso treniruočių metu ir kiekvienas juda pirmyn savu tempu. Ši kelionė – indviduali kelionė. Asmeninės patirties, išgyvenimų ir iššūkių pilna kelionė. Kiekvienas mūsų juda į priekį savu tempu, o mokytojų tikslas įvertinti mūsų  asmeninį augimą, tobulėjimą bei įdėtas pastangas pratybų metu. 

Sveikiname visus priėmusius iššūkį ir linkime toliau tobulėti kovos menų kelyje!