PAŽINTIS SU TRADICINIO KARATE DO MOKYTOJO PROFESIJA

Spalio 18 d. mūsų dojo užplūdo žingeidžių vaikų būrys iš Vitlio licėjaus. Šią dieną jie paskyrė ne tik teorinių žinių kaupimui. Moksleiviai atvyko į dojo susipažinti su tradicinio karate do mokytojo profesija, jo darbo vieta, įrankiais, inventoriumi ir pačiu kovos menu. 

Vaikus per Budo kovos menų pasaulį vedė ir savo patirtimi dalinosi mūsų klubo mokytojai – Giedrius ir Hermis. „Per 30 darbo metų su įvairaus amžiaus vaikais sukaupiau tikrai nemažą patirties ir žinių bagažą, tačiau šis susitikimas mane vis dėlto sugebėjo nustebinti. Nustebino Vitlio licėjaus vaikų žingeidumas, prasmingi klausimai, drąsiai reiškiama nuomonė ir teisingas mąstymas. Mums su Hermiu buvo puiki proga pasidalinti tuo, kuo gyvename, o vaikams susipažinti su tradicinio karate do mokytojo profesija, jos filosofija ir pačiu savigynos menu.” – apie susitikimą trumpą komentarą davė vienas pirmųjų profesionalių tradicinio karate do mokytojų Lietuvoje, Giedrius Dranevičius.

Džiaugiamės, kaip dojo bendruomenė,  galėdami prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo bei nesenstančių vertybių skiepijimo ir sakome iki kitų susitikimų!