PAN AMERICAN BUDO KARATE CAMP 2024

Vasario 9-11 dienomis Los Angele, Kalifornijoje vyko Pan American Budo Karate Camp 2024, skirtas Pan Amerikos tradicinio karate do instruktoriams. 

Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius. Giedrius kiekvienais metais vyksta stažuotis į Los Angelą, o šiais metais jo stažuotę papildė ir Pietų ir Šiaurės instruktoriams skirta stovykla į kurią susirinko virš 50 Budo karate mokytojų. 

Seminarą vedė Pasaulinės Tradicinio Karate do Federacijos (WTKF) prezidentas, Pasaulinės Budo Karate Asociacijos techninio komiteto direktorius, Avi Rokah, 8 Dan. “Nuostabus laikas ir neįkainuojama patirtis. Anksčiau su daugeliu iš atvykusių instruktorių kovojome pasaulio čempionatuose, šiandien surėmę pečius studijuojame  toliau ir perduodame savo žinias jaunajai kartai. Be galo smagu buvo pamatyti senus draugus, susitikti su naujais ir mokytis iš geriausių.” – pirmaisiais savo įspūdžiais pasidalino Lietuvos Tradicinio Karate do Asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius. 

Po Los Angele vykusios stovyklos mūsų mokytojas išvyksta mokyti į Veracruz, Meksikoje. Lauksime sugrįžtant ir gyvai pasidalinant įspūdžiais ir žiniomis!