MŪSŲ DOJO LANKĖSI PIRMASIS GIEDRIAUS DRANEVIČIAUS KARATE MOKYTOJAS, PRANAS VĖŽELIS!

Kovo 19 dieną mūsų dojo pirmą kartą lankėsi pirmasis Giedriaus Dranevičiaus karate do mokytojas Pranas Vėželis. P. Vėželis, net būdamas 81 metų amžiaus, išliko jaunatviškas, sportiškas ir entuziastingas. 

„Nuostabus laikas ir atsiminimai iš vaikystės šią dieną pavertė išskirtine. Po straipsnių bangos media kanaluose apie mano pasiekimus tradicinio karate do kelyje, sulaukiau skambučio iš savo pirmojo karate do mokytojo  bei kūno kultūros mokytojo, mentoriaus, Prano Vėželio, kuris vaikystėje praktiškai man atstojo tėvus. Nuostabu matyti Žmogų iš didžiosios raidės, Mokytoją iš didžiosios raidės, kuris įkvėpė, užkrėtė sportu ne tik mane, tačiau ir daugelį kitų žmonių. Ir matyti jį tokį pat, nepasikeitusį, entuziastingą, šviesaus proto mūsų tradicinio karate do šventovėje.” – noriai apie susitikimą kalbėjo Giedrius Dranevičius. 

„Pusdienį su Mokytoju praleidome gerdami kavą, lankydami vaikystės vietas ir dalindamiesi atsiminimais, kurie mums abiems įsirėžė į atmintį visam gyvenimui. Aplankėme  Čiurlionio menų gimnazijos internatą, kuriame prabėgo mano vaikystė. Jei atvirai, aplankęs savo vaikystės namus, buvau ir nustebęs, ir sužavėtas, kokias sąlygas dabar turi jaunieji menininkai. Internatas, tarp mūsų visų ten gyvenusių vadinamas „dėže”, pavirto į prašmatnų, mažiausiai 4 žvaigždučių viešbutį su puikiai įrengtais kambariais, su visais patogumais ir kitomis jaunimui pritaikytomis erdvėmis. Nuostabu, kaip keičiasi Lietuva ir kokias sąlygas gali pasiūlyti talentingiems ir darbštiems vaikams iš visos Lietuvos.” – į atsiminimus pasinėrė mūsų klubo mokytojas, Giedrius. 

Džiaugiamės stipriu ir gyvu ryšiu su vienu iš pirmųjų  Giedriaus Mokytojų, kurio įtaką ir entuziazmą mus mokant  jaučiame ir mes.

Plačiau apie šį dviejų žmonių – mokinio ir Mokytojo gyvenimo etapą galite pasiskaityti Lietuvos media kanaluose.