„MASTER CLASS SERIES 2025”. II DALIS

2025 03 16    Lietuvos tradicinio karate do asociacijos elitiniai kursai: meistriškumo kėlimas ir pasauliniai standartai.        

Lietuvos tradicinio karate do asociacijos sportininkai, treneriai ir teisėjai neseniai susirinko į „Master Class“ serijos kursų antrąją dalį, kurių tikslas – gilinti žinias, įgyti naujų įgūdžių ir išlaikyti aukščiausius pasaulinius standartus Lietuvos tradicinio karate do bendruomenėje.

Tokius kursus LTKA organizuoja keturis kartus per metus, siekdama užtikrinti, kad sportininkai ir specialistai visada būtų pačioje meistriškumo viršūnėje. Kiekvienas kursas – tai puiki galimybė teisėjams kelti savo kvalifikaciją, treneriams gilinti žinias, o sportininkams – susipažinti su aiškiais kriterijais, kurie padeda siekti aukščiausių rezultatų.

Antra šių kursų dalis buvo dedikuota teisėjų gestų, etikos, manierų studijavimui ir kumite teisėjavimo tvirtiems pagrindams susidėti. Remiantis paskutinių varžybų kovų analize mokėmės teisingai įvertinti taimingą, nustatyti, kuris sportininkas buvo greitesnis artėdamas link tikslo. 

Mes turime didžiulę privilegiją mokytis iš pasaulinį pripažinimą pelniusio tradicinio karate do meistro Giedriaus Dranevičiaus, ilgamečio Hidetakos Nishiyamos Sensei (1928–2008) auklėtinio. Mūsų bendruomenės mokytojas tokius seminarus veda ne tik Lietuvoje. Pasaulinė tradicinio karate federacijų sąjunga (WTKU), apimanti organizacijas, tokias kaip WBKA, WTKF, ITKF, WFF ir WDKF, jam ir jo komandai patikėjo teisėjų ruošimą, atestaciją ir aukščiausių karate do standartų formavimą. Šių metų gegužės mėnesį Giedrius pakviestas pravesti seminarą JAV teisėjams, instruktoriams ir sportininkams prieš nacionalinį Amerikos čempionatą. 

Turėdamas tarptautinį pripažinimą, Giedrius Dranevičius nuolat plečia savo akiratį, gilina žinias ir tobulina įgūdžius. Jo pastangos ir nuolatinis mokymasis atvedė jį į aukščiausią meistriškumo lygį. Džiaugiamės turėdami galimybę mokytis iš tokio lygio profesionalo Lietuvoje ir visi kartu dedame maksimalias pastangas, kad tradicinio karate do lygis mūsų šalyje pasiektų aukščiausius pasaulinius standartus.

Dėkojame visų Lietuvos tradicinio karate asociacijos treneriams, sportininkams ir teisėjams už puikią nuotaiką, bendradarbiavimą ir nuolatinį norą tobulėti kartu! Kitas susitikimas ir praktinis žinių patikrinimas mūsų lauks  – pavasarį, Lietuvos tradicinio karate do čempionate, Vilniuje. Iki pasimatymo!