LTKA EGZAMINAI KYU LAIPSNIAMS IR DAN MŪSŲ KLUBE

    Kovo 26 d. Lietuvos Tradicinio Karate Asociacija organizavo atestacinius egzaminus mūsų klube sportuojantiems žmonėms. Atestacija – galimybė įsivertinti savo žinias, įgūdžių lygį, meistriškumą.

     Kiekvienas egzaminas yra svarbus. Kiekviena įveikta pakopa – patvirtinimas, kad mūsų įdėtos pastangos, valia veda tobulėjimo keliu. Nuolatinis tobulėjimas, noras šiandien būti geresniais nei vakar sukuria vidinę motyvaciją, studijuoti šį kovos meną visą gyvenimą. 

   „Atestacijose nutinka visko. Testus išlaiko ne visi sportininkai, tačiau svarbiausia nenukabinti nosies ir suklupus priimti tvirtą sprendimą atsistoti ir judėti pirmyn.” – sako mūsų klubo mokytojas ir aukščiausios tarptautinės A klasės egzaminatorius, Giedrius Dranevičius. „Kryptingas, nuolatinis darbas, žinias paverčia įgūdžiais, kurie ir padeda mums tiek ant tatamio, tiek gyvenime siekti užsibrėžtų tikslų.”

   Sveikiname visus sportininkus išbandžiusius savo jėgas ir linkime nesustoti ties pasiektais rezultatais, tobulėti toliau.