LIETUVOS NACIONALINĖS TRADICINIO KARATE DO RINKTINĖS PASIRENGIMAS PASAULIO ČEMPIONATUI 2022

Lapkričio 27 ir gruodžio 2 dienomis Lietuvos nacionalinės tradicinio karate do rinktinės sportininkai turėjo paskutinias treniruotes Vilniuje prieš artėjantį pasaulio tradicinio karate do čempionatą. 

Galutinai suformuota rinktinė, vadovaujama vyr. trenerio Giedriaus Dranevičiaus susidėliojo paskutinius akcentus, pagrūdino charakterį prieš sunkiausias ir svarbiausias metų varžybas. 

Šiais metais pasaulio tradicinio karate do čempionatas istoriškai tokiu formatu kokiu vyks, vyks pirmą kartą. Net penkios, pačios  didžiausios, skirtingus karate stilius, tačiau pagal tradicinio karate do principus praktikuojančios pasaulinės karate organizacijos suvienijo jėgas ir nusprendė pasitikrinti savo meistriškumą ant vieno tatamio.  

Sportininkų laukia dideli iššūkiai, bei didžiulė konkurencija. Taip pat didelė atsakomybė ir teks teisėjams, kurie privalo unifikuoti šiek tiek besiskiriančias taisykles, unifikuoti savo požiūrio kampą ir vertinimo kriterijus, kad varžybos praeitų sklandžiai ir saugiai. 

Už sklandų teisėjų darbą taip pat bus atsakingas ir mūsų klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius, kuris yra išrinktas visų penkių pasaulinių organizacijų į 4 žmonių teisėjų komitetą. Prieš pasaulio čempionatą Giedriaus laukia rūpesčiai dėl teisėjų kompetencijų kėlimo, jų egzaminavimo ir darbo aikštelėse. 

Linkime sportininkams sėkmės, teisėjams gero darbo ir lauksime visų sugrįžtant!