HERMIO DRANEVIČIAUS STAŽUOTĖ JAV, LOS ANGELE

Pasaulio, Europos ar Lietuvos čempionų titulai neatsiranda iš niekur. Tam reikia ne tik ilgamečio kryptingo darbo, tačiau ir aukščiausių kompetencijų. 

Mes visą laiką investavome ir investuojame į klubo mokytojų bei sportininkų kompetencijų kėlimą, įgūdžių tobulinimą, treniruočių metodikų gerinimą. Žinių semiamės iš daugelio šaltinių – geru sporto ir biomedicinos mokslu grįstų tyrimų, sporto bei edukologijos universitetų, daug šiame kelyje pasiekusių kolegų ir pasaulinės TOP klasės mokytojų.

2022 m. triskart pasaulio vicečempioną ir bronzos medalio laimėtoją, juodojo diržo, 2 Dan’o meistrą, Hermį Dranevičių, išleidome tobulinti įgūdžius ir žinias pas vieną geriausių tradicinio karate do meistrų, mokytojo Hidetakos Nishiyamos ilgametį studentą, Avi Rokah, 8 Dan. 

Į treniruočių stovyklą Los Angele susirinko vieni geriausių pasaulyje tradicinio karate do atstovų – pasaulio, Europos ir Amerikos žemynų čempionai. Dvi savaites tradicinio karate do elitiniai sportininkai, vedami mokytojo Avi Rokah sportininkai keisis patirtimis.

Tai kartu ir vienas iš pasirengimo etapų pasaulio taurės varžyboms, į kurias bus atrinkti tik 8 geriausi pasaulio atletai – vyrai ir moterys. 

Linkime Hermiui sėkmės ir laukiame sugrįžtant su papildytu žinių bagažu ir nauja energija.