Klubo „Lūšis” sportininkai iškovojo medalius vaikų Europos taurės varžybose 2021

2021 m. Spalio 4 dieną Katovicuose, Lenkijoje, vyko vaikų Europos taurės varžybos. Dalyvavo apie 700 vaikučių iki 14 metų iš 25 senojo žemyno šalių. Tai pirmasis čempionatas tradicinio karate do istorijoje, kuriame dalyvavo sportininkai iš trijų skirtingų stilių pasaulinių tradicinio karate federacijų – pasaulinė tradicinio karate do federacija (WTKF), pasaulinė Budo karate asociacija (WBKA) ir pasaulinė fudokan karate federacija (WFF).
Pirmas tokio masto renginys po didelės pertraukos, kurią įtakojo Covid – 19 situacija visame pasaulyje, praėjo sklandžiai. Kovos vyko ant 8 tatamių.
Mūsų klubo sportininkai sustartavo puikiai. Vieniems tiesiog pritrūko sėkmės, kitiems pasirengimo, tretiems pasitikėjimo savo jėgomis, kad užliptų ant apdovanojimo pakylų. Tačiau ne pergalės svarbiausia. Svarbiausias ir pagrindinis tikslas kovos menuose – tvirtos asmenybės, subalansuoto charakterio formavimas. Varžybos tik testas, kuris parodo kur esame Europos kontekste, parodo mūsų silpnąsias vietas, leidžia atsiskleisti gražiausioms charakterio savybėms, kaip draugiškumui, valingumui, drąsai, pagarbai, nuolankumui. Tai testas, SHIAI, kurio pagalba sportininkai kaip asmenybės turi galimybę tobulėti greičiau, nei „taikos” sąlygomis.
Nuoširdžiai sveikiname vaikų Europos taurės karate do bronzos medalių laimėtojus: Aliną Baranenko ir Julių Iškauską, linkime išlikti pavyzdžiu savo klubo bičiuliams ir ateityje. Taip pat džiaugiamės ir didžiuojamės visais Lietuvos vardą gynusiais sportininkais. Vien tai, kad dalyvavote, jūs jau esate čempionai, kurie pasieks dar daug įspūdingų pergalių ne tik sporto arenose, bet ir gyvenime!
 
Tradicijas tęsiame!