KLUBE VISĄ SAVAITĘ VIEŠĖJO SVEČIAI IŠ VOKIETIJOS

Spalio  21 – 27 dienomis mūsų dojo viešėjo svečiai iš Vokietijos – Karin Burkel ir Eric Roehrig. Abu tradicinio karate do instruktoriai atstovauja Vokietijos tradicinio karate do klubui „Karate -Du” ir treniruoja tradicinį karate do Vokietijos mieste, Duisburge. 

Svečiai į Lietuvą atvyko su tikslu savaitę pasitreniruoti mūsų dojo, patobulinti savo žinias ir geriau pažinti šalį. Treniruočių programa buvo intensyvi – nuo techninių karate do žinių gilinimosi  su meistru Giedriumi Dranevičiumi iki ilgų diskusijų apie tradicinio karate do ateitį ir jo naudą bendruomenei su mūsų klubo lankytojais. 

Mums buvo didžiulė garbė dirbti kartu su šiais nuostabiais žmonėmis ir aukšto lygio karate do meistrais iš Vokietijos.

Viešnagės pabaigoje Karin Burkel sėkmingai apsigynė savo trečiąjį juodąjį diržą, 3 Dan. Po egzamino, Giedrius Dranevičius pasidžiaugė K. Burkel meistriškumu ir užsispyrimu 40 metų kopti į karate do olimpą ir palinkėjo tvirtumo ir užsispyrimo siekiant naujų aukštumų. 

Smagu, kad mūsų dojo ir joje dirbančių mokytojų kompetencija vertinama visame pasaulyje. Nuolatos sulaukiame svečių atvykstančių pasimokyti ir apsikeiti patirtimi. Tikimės ir toliau išlikti atvira ir draugiška bendruomene visiems, besidomintiems tradicinio karate do menu.