KLUBE VIEŠĖJO SVEČIAI IŠ PRANCŪZIJOS

Rugpjūčio 22 – 29 dienomis mūsų dojo viešėjo svečiai iš pietų Prancūzijos – Sophie Rosen ir Sylvain Jouan. Abu tradicinio karate do instruktoriai atstovauja Prancūzijos Budo karate asociacijai ir treniruoja tradicinį karate do jaukiame Prancūzijos mieste, Grasse. 

Svečiai į Lietuvą atvyko pirmą kartą su tikslu savaitę pasitreniruoti mūsų dojo, patobulinti savo žinias ir geriau pažinti šalį. Treniruočių programa buvo intensyvi – nuo techninių karate do žinių gilinimosi  su meistru Giedriumi Dranevičiumi iki fizinio rengimo, bei taktikos treniruočių su daugkartiniu pasaulio čempionu ir prizininku Hermiu Dranevičiumi. 

Mums buvo didžiulė garbė dirbti kartu su šiais nuostabiais žmonėmis ir aukšto lygio karate do meistrais, o jų atsiliepimas apie praleistą savaitę Lietuvoje, manome kad apie šią jų viešnagę pasakė viską. „Paskutinę naktį prastai miegojau, nes galva virte virė nuo minčių ir išgyventų emocijų. Perkratęs visus savo gyvenimo įvykius, galiu drąsiai teigti, kad tai buvo pati geriausia mano gyvenimo savaitė!” – atsisveikindamas pasakė Sylvain Jouan.

Smagu, kad mūsų dojo ir joje dirbančių mokytojų kompetencija vertinama visame pasaulyje. Nuolatos sulaukiame svečių atvykstančių pasimokyti ir apsikeiti patirtimi. Tikimės ir toliau išlikti atvira ir draugiška bendruomene visiems, besidomintiems tradicinio karate do menu.