KLUBE VIEŠĖJO SVEČIAI IŠ PRANCŪZIJOS IR VOKIETIJOS

Kovo 4 – 12 dienomis mūsų dojo viešėjo svečiai iš pietų Prancūzijos – Sophie Rosen ir Sylvain Jouan. Abu tradicinio karate do instruktoriai atstovauja Prancūzijos Budo karate asociacijai ir treniruoja tradicinį karate do jaukiame Prancūzijos mieste, Grasse. Taip pat savaitę laiko turėjome svečią ir iš Vokietijos miesto Duisburg – Eric Roehrig, 5 Dan’o Budo karate meistr ir 2 Dan’o Kendo meistrą. Tai ilgametis mūsų bičiulis, jau eilę metų atvykstantis pas mus pasitreniruoti ir pasidalinti savo patirtimi. 

Svečiai į Lietuvą atvyko su tikslu savaitę pasitreniruoti mūsų dojo, patobulinti savo žinias, geriau pažinti šalį o savaitgalį sudalyvauti Avi Rokah, 8 Dan seminare. Jie prisijungė prie visų įmanomų treniruočių, tad turėjome puikią progą pasidalinti patirtimi, vieni iš kitų mokytis ir draugiškai ir šiltai pabendrauti. 

Mums buvo didžiulė garbė dirbti kartu su šiais nuostabiais žmonėmis ir aukšto lygio karate do meistrais. 

Mūsų svečiai išsivežė pačius geriausius įspūdžius iš dojo, Kaziuko mugės bei savaitgalinio seminaro su WTKF prezidentu, Avi Rokah. 

Smagu, kad mūsų dojo ir joje dirbančių mokytojų kompetencija vertinama visame pasaulyje. Nuolatos sulaukiame svečių atvykstančių pasimokyti ir apsikeiti patirtimi. Tikimės ir toliau išlikti atvira ir draugiška bendruomene visiems, besidomintiems tradicinio karate do menu.