KAS BENDRO TARP TRADICINIO KARATE DO IR VERSLO?

Lapkričio 12 dieną, mūsų klubo įkūrėjas, Giedrius Dranevičius vedė mokymus sėkmingai savo verslą plėtojančiai įmonei – Audiomedika. Įmonės, kaip ir žmonės, sportininkai, šeimos susiduria su įvairiais sunkumais, kuriuos reikia nugalėti, išmokti su jais gyventi.

Jau 15 metų Giedrius Dranevičius dalinasi savo žiniomis, gyvenimiška patirtimi su įvarių kompanijų vadovais bei jų darbuotojais. Paskaitų metu diskutuojama apie pamatinių vertybių svarbą visose mūsų gyvenimo sferose. Remdamasis savo ilgamete patirtimi studijuojant tradicinį karate do, vadovaujant nacionalinėms ir pasaulinėms organizacijoms, Giedrius ieško tvarių sprendimų įmonių kolektyvams, per Budo kovos menų filosofiją. 

„Principai yra principai. Jei jie tikri, jie tinkami ir vienodai svarbūs visur – versle, šeimoje, sporte. Budo kovos menai dėkingi tuo, kad kiekvieną principą, kiekvieną filosofinį teiginį ar apmąstymą gali pasitikrinti ant tatamio empyriniu būdu. Čia nėra vietos falšui. Jie arba veikia arba ne. Arba atlaiko išbandymus arba ne. Jei atlaiko, tu jai ne tik tiki, tu jais pasitiki. O pasitikėjimas, visiškai kitos kategorijos sąvoka, nei tikėjimas. Tad iš tiesų labai džiaugiuosi, kad mano paskaitos padeda žmonėms šviesiau žvelgti į savo problemas, kartais suvokti, kad iš tiesų jie apskritai jokių problemų neturi. Aš visuomet susitikimams ruošiuosi labai atsakingai. Man norisi atliepti atėjusių žmonių poreikius, padėti susivokti ar rasti išeitis iš susidariusių situacijų ir svarbiausia – įkvėpti. Žmogus su įkvėpimu pajėgus nuversti kalnus, o užstrigęs problemuose – nesugeba gerai atlikti net ir kasdienių pareigų.” – apie savo kitą amplua kalbėjo Giedrius.

Dėkojame Audiomedika kolektyvui už pasitikėjimą, už spindinčias akis po seminaro ir linkime „paslydus” neprarasti pusiausvyros, o „suklupus” – rasti jėgų atsistoti. 

Iki kitų kartų!