GILINAME ŽINIAS IR RUOŠIAMĖS ATESTACIJAI!

2024 metų pirmąjį pusmetį mūsų klubo sportininkai baigia aktyviai. Tik, atrodo kad vakar,  praūžė Lietuvos tradicinio karate do čempionatas, kuris pareikalavo daug energijos ir gero pasirengimo, o šį savaitgalį 100 + klubo sportininkų jau dalyvavo Budo karate seminare, kuris vyko saviugdos centre „SeiDo”. 

Seminarą vedė, juodojo diržo, 7 Dan’o meistras, Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius. Nors Giedrius yra pasaulinį pripažinimą pelnęs tradicinio karate do ekspertas, kuriam WTKU (Pasaulinių Tradicinio Karate Federacijų Sąjunga) patikėjo rengti pasaulinės klasės teisėjus bei instruktorius, jis nesunkiai suranda kalbą tiek su didelio mesitriškumo pasiekusiais  sportininkais, tiek su mažais vaikais. 

Šis seminaras buvo skirtas žinių gilinimui ruošiantis aukštesnių diržų ginimui. Su vyresniais sportininkais mokytojas analizavo kata bunkai pavyzdžius, daug dėmesio skyrė filosofinei karate do pusei, kalbėjo apie atsakomybę ir principus, priminė svarbiausius techninių veiksmų vertinimo kriterijus ir dažniausiai pasitaikančias klaidas.

Su pradedančiaisiais analizavo esminius skirtumus tarp spalvotų diržų, išskyrė svarbiausias detales ir aptarė kokybinius jų vertinimo kriterijus, skyrė laiko karate do istorijos supratimo pagilinimui, Budo kovos menų tikslams išaiškinti. 

Mūsų mokytojo dėstoma medžiaga buvo įdomi ir naudinga ne tik praktikuojantiems karate do, tačiau ir lydintiems asmenims. Tėveliai, klausę G. Dranevičiaus paskaitos, paliko klubą su pačiomis geriausiosmis emocijomis. 

Dėkojame visiems dalyviams bei jų tėveliams už norą mokytis, tobulėti ir linkime kuo geriausios kloties atestacijoje!