GIEDRIUS DRANEVIČIUS VEDĖ SEMINARĄ UTENOJE

Sausio 22 d. klubo „Lūšis”steigėjas ir prezidentas, juodojo diržo 6 Dan’o meistras vedė tradicinio karate do seminarą Utenoje. Mokytoją į Uteną pakvietė jo mokinys, 3 Dan’o meistras Norbertas Motiejūnas, įkūręs tradicinio karate do klubą „Danas”. 

 „Man be galo smagu matyti, kaip išaugo karta. Aš prisimenu, kai Norbertas buvo dar tik moksleivis ir prisijungė prie mūsų karate do bendruomenės Vilniuje. Vėliau tapo puikiu mūsų klubo sportininku, Lietuvos čempionu, Europos čempionato prizininku, treneriu ir puikiu žmogumi. Turbūt nėra didesnio džiaugsmo mokytojui, kaip matyti savo auklėtinių progresą, džiaugtis jų pasiekimais ir toliau kartu tobulėti. Puiki atmosfera, šiltas priėmimas. Utenoje jaučiausi lyg būčiau grįžęs namo.” –  sako Lietuvos nacionalinės rinktinės vyr. treneris, Giedrius Dranevičius.

Seminaro metu gilinome žinias apie kūno dinamiką, judėjimą, taimingą, bei kumite bazinius elementus. Žinios – neįkainuojama vertybė, kuri leidžia mums tobulėti, o tobulėjimas suteikia pasitenkinimą ir daugiau jėgų siekiant savų tikslų. Kad žinios ateitų, jomis reikia dalintis – įsitikinęs mūsų klubo Mokytojas Giedrius Dranevičius.