GIEDRIAUS DRANEVIČIAUS STAŽUOTĖ LOS ANGELE, JAV

Lapkričio 18 – 25 dienomis, Lietuvos tradicinio karate do asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius stažavosi Los Angele, JAV. Tai jau buvo 33 – oji kelionė į šį Kalifornijos miestą. 

Ši kelionė buvo labai intensyvi savo programa ir kupina įspūdžių. Pirmąsias dvi dienas mūsų klubo mokytojas skyrė dalyvavimui seminare su dviem JKA mega instruktoriais – Tatsuya Naka (filmo „Kuro obi” žvaigždė ir Yoshizo Machida (garsaus, pripažinto geriausiu UFC karate kovotoju, Lyoto Machidos tėtis, H. Nihiyamos mokinys). Y. Machidai asistavo „Machida karate academy” vadovas, Lyoto Machidos brolis, Chinzo Machida. 

Likusi savaitė irgi nestokojo aktyvumo ir mokymosi. Per likusias dienas Giedrius Dranevičius su kolega ir vienu seniausių Mokytojo Hidetakos Nishiyamos mokinių, Ron Vance pravedė seminarą teisėjams iš JAV, kiekvieną dieną dalyvavo savo bičiulio ir Mokytojo, 8 Dan’o meistro, Avi Rokah vedamose treniruotėse. 

Šį kartą Mokytojas Avi Rokah ypatingai daug dėmesio skyrė mūsų tradicino karate lyderiui Lietuvoje. Be reguliarių treniruočių grupėse, Giedrius turėjo privilegiją, kiekvieną dieną dirbti su Mokytoju indvidualiai. „Nuostabus laikas! Superinė patirtis! Geros emocijos! Galėčiau daug šiltų žodžių pasakyti apie laiką praleistą Los Angele. Ir vėl pagilinau žinias, įgūdžius, susitikau su savo senais bičiuliais, pakeleiviais karate do kelyje, padirbėjau su pasaulinio garso kolegomis – Tatsuya Naka ir Yoshizo bei Chinzo Machidomis, Mokytoju Avi Rokah, taip pat pasidalinau ir savo žiniomis. Man atrodo, kad svarbiausias dalykas gyvenime – tobulumo siekimas visa kame, kurio tikriausiai niekada nepasieksime. Noras būti geresniam nei vakar palaiko kibirkštį širdyje, leidžia lengvai pakilti kiekvieną rytą iš lovos ir bandyti dar ir dar kartą.” – kalbėjo Giedrius Dranevičius

Smagu ir mums, kad turime tokį mokytoją, kuris vis dar mokosi, kurio protas trokšta žinių ir kaip mažas bei smalsus vaikas tyrinėja Budo kovos menų pasaulį.  Dėkojame mokytojui už gyvą pavyzdį, žinias, kuriomis dalinamasi ir šiltą bei draugišką atmosferą mūsų antruosiuose namuose – karate do klube (dojo) „Lūšis”!