NE TIK TRENIRUOJAME, BET IR ŠVENČIAME!

Gegužės 13 dieną mūsų klubo treneriai dalyvavo vaikų darželio – lopšelio „Gabijėlė” 35 metų jubiliejuje. Šią švietimo įstaigą ir mūsų klubą sieja jau beveik du dešimtmečius trunkanti parnerystė. 

„Nieko nėra svarbesnio ar prasmingesnio nei jauno žmogaus ugdymas, skiepijant pamatines vertybes. Tai mūsų klubo trenerių pagrindinis motyvacinis variklis. Kaip įrankį savo tikslams pasiekti, naudojame seną, amžių patikrinimus atlaikiusį savigynos meną Karate do ir jo filosofiją – Budo. Šioje įstaigoje dirbau ir pats, dirbo ir mūsų puikus treneris Algirdas Albertavičius, o dabar mūsų darbą tęsia Algirdo sūnus – Nojus Albertavičius. Esame labai dėkingi darželio direktorei, Boženai Zimblienei už iniciatyvą, geranoriškumą ir pagalbą sudarant pačias geriausias sąlygas vaikų ugdymui ir džiaugiamės galėdami būti šio proceso dalimi.” – su džiaugsmu apie vykusį renginį kalbėjo Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius. 

Mes kaip klubas, labai atsakingai renkamės partnerius ir dirbame tik su tomis įstaigomis, kurios siekia pačių aukščiausių vertybinių bei ugdymo standartų. 

Savo partneriams linkime ir toliau augti, tobulėti ir išlikti kūrybiškiems!