EDUKACINĖS PASKAITOS KLUBO „LŪŠIS” LANKYTOJAMS

Šių metų Lapkričio 15 ir 17 dienomis tradicinio karate do klubas „Lūšis” savo lankytojams organizavo dvi paskaitas, kurias skaitė klubo vadovas, juodo diržo 6 Dan’o meistras, Lietuvos sporto universiteto ir Tartu universiteto bendros biologijos, biomedicinos ir sporto doktorantūros programos doktorantas, Giedrius Dranevičius. 

Pirmoji paskaita buvo skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų tėveliams. Be pažinties su tradiciniu karate do ji aprėpė specifinio amžiaus tarpsnio ypatumus, nubrėžė perspektyvos gaires, buvo aptarta galimybių langų teorija, mūsų klubo mokytojų darbo principai. 

Antroji paskaita buvo skirta vyresnei, sportuojančiai ar turinčiai vyresnių vaikų, jaunuolių tėvelių auditorijai. Klausytojai sužinojo kokiais principais vadovaujasi klubas ugdydamas savo auklėtinius, kokios sistemos sporte vyrauja ir kokiomis sistemomis remiasi mūsų klubas sudarydamas treniruočių programas. Taip pat buvo aptarti įvairių amžiaus tarpsnių ypatumai, bei pasiūlytos rekomendacijos tėveliams ugdantiems vaikus. 

Mes tikime, kad sąmoningumas praktikuojant kovos menus yra labai svarbus faktorius. Todėl ir toliau tęsime ilgametę tradiciją, šviesime savo bendruomenę sveikatinimo, atžalų auklėjimo bei ugdymo, tradicinio karate do ir bendrai aktualiomis visiems sporto temomis.