EDUKACINĖ PASKAITA KLUBO „LŪŠIS” LANKYTOJAMS

Šių metų spalio 14 dieną tradicinio karate do klubas „Lūšis” savo lankytojams organizavo paskaitą, kurią skaitė klubo vadovas, juodo diržo 6 Dan’o meistras, Lietuvos sporto universiteto ir Tartu universiteto bendros biologijos, biomedicinos ir sporto doktorantūros programos doktorantas, Giedrius Dranevičius. 

Paskaita buvo skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų tėveliams, klubo lankytojams bei vyresniems sportininkams. Be pažinties su tradiciniu karate do ji aprėpė specifinio amžiaus tarpsnio ypatumus, nubrėžė perspektyvos gaires, buvo aptarta galimybių langų teorija, mūsų klubo mokytojų darbo principai. 

 Klausytojai sužinojo kokiais principais vadovaujasi klubas ugdydamas savo auklėtinius, kokios sistemos sporte vyrauja ir kokiomis sistemomis remiasi mūsų klubas sudarydamas treniruočių programas. Taip pat buvo aptarti įvairių amžiaus tarpsnių ypatumai, bei pasiūlytos rekomendacijos tėveliams ugdantiems vaikus. 

Paskaitos metu klubo vadovas atsakė ir į dažniausiai užduodamus klausimus, trumpai apibrėžė Budo filosofijos gaires, aptarė skirtumus tarp dvikovių sporto šakų ir kovos menų, taip pat skirtumus tarp skirtingų karate stilių. 

Mes tikime, kad sąmoningumas praktikuojant kovos menus yra labai svarbus faktorius. Todėl ir toliau tęsime ilgametę tradiciją, šviesime savo bendruomenę sveikatinimo, atžalų auklėjimo bei ugdymo, tradicinio karate do ir bendrai aktualiomis visiems sporto temomis.