DIDELIO MEISTRIŠKUMO SPORTININKŲ, TRENERIŲ IR TEISĖJŲ KURSAS 2022 BAIGTAS.

Spalio 22 d. saviugdos centre „SeiDo” vyko Lietuvos tradicinio karate asociacijos didelio meistriškumo sportininkams, treneriams ir teisėjams skirtas žinių ir įgūdžių atnaujinimo kursas. Šis susibūrimas buvo paskutinis, ketvirtasis šiais metais. 

Kurso metu, WTKF (pasaulinės tradicinio karate do federacijos) techninio ir teisėjų komiteto narys, juodojo diržo, 6 Dan’o meistras,  Giedrius Dranevičius pristatė pakitimus varžybų taisyklėse.  Taip pat kurso dalyviai gilino žinias studijuodami esminius tradicinio karate do principus, analizuodami kata bei kumite vertinimo kriterijus. 

„Mes mokomės ne tik tam, kad galėtumėme įvertinti kitus ar žinoti, kaip pasirengti ar parengti sportininkus nacionalinio ar tarptautinio lygio varžyboms. Visų pirma mes mokomės dėl savęs, kad patys suvoktumėme esminius principus, kuriais remdamiesi šią kelionę padarytumėme prasminga ir ilga. Galėtumėme praktikuoti tradicinį karate do visą gyvenimą ir tą darydami tausotumėme tiek savo, tiek kitų žmonių sveikatą. O tam reikia gilių kompetencijų. Turime suvokti, kad technikos neturi būti gražios, jos turi būti atliekamos taisyklingai, o taisyklingumą apibrėžia biomechanikos principai bei jų išmanymas, Budo aspektas bei mūsų pačių anatominės savybės ir antropometriniai duomenys. Tad kiekvienas iš mūsų privalome rasti savo karate do kelią, tinkantį mums ir nepamesti esminių principų, kurie išlaikė šimtmečių patikrinimus.” – seminaro metu savo mintis dėstė mokytojas, Giedrius Dranevičius.

Dėkojame visiems už galimybę mokytis ir augti kartu, mokytojui už nepailstamą norą dalintis ir vesti Lietuvos tradicinio karate do bendruomenę teisingu keliu. Iki kitų susitikimų!