DIDELIO MEISTRIŠKUMO SPORTININKŲ, TRENERIŲ BEI TEISĖJŲ KURSAS. II DALIS

Kovo 12 d. Lietuvos tradicinio karate do asociacijos didelio meistriškumo sportininkai, treneriai bei teisėjai susirinks į „Master class” serijos kursus, kurių tikslas pagilinti jau turimas žinias, sužinoti daugiau, giliau ir išlaikyti aukščiausią pasaulinį standartą Lietuvos tradicinio karate do bendruomenėje. 

Tokius kursus savo elitiniams sportininkams LTKA organizuoja net 4 kartus per metus. Kursuose rengiami teisėjai, keliama jų kvalifikacija, gilinamos trenerių žinios, sudėliojami aiškūs kriterijai top meistriškumą pasiekusiems ar jo siekiantiems sportininkams. 

Lietuva gali didžiuotis turėdama galimybę mokytis kartu su vienu iš geriausių pasaulyje tradicinio karate do meistrų, mūsų klubo mokytoju, Sensei Hidetakos Nishiyamos auklėtiniu, Giedriumi Dranevičiumi. Tokio lygio seminarus Giedrius veda ne tik Lietuvoje. Jam ruošti teisėjus ir egzaminuoti teisėjus, suformuoti tradicinio karate aukščiausius kriterijus atitinkančius standartus patikėjo pasaulinė tradicinio karate federacijų sąjunga (WTKU) į kurią įeina WTKF, ITKF, WBKA, WFF, WDKF pasaulinės federacijos. 

Milžiniška tarptautinė patirtis, nuolatinis ir pastovus mokymasis plečiant savo akiratį, gilinant profesinias žinias atvedė G. Dranevičių ten, kur jis yra dabar. Mes nuoširdžiai džiaugiamės turėdami tokią galimybę mokytis čia Lietuvoje ir dedame visas pastangas, kad tradicinio karate do lygis mūsų šalyje būtų tarp pačių aukščiausių globalaus pasaulio mąstu. 

 Mūsų susitikimas Kovo 12 d., 10.30 val. saviugdos centre „SeiDo„, Laisvės pr. 121, Vilniuje.

Iki susitikimo!