DIDELIO MEISTRIŠKUMO KURSAS „MASTER SERIES 2024” I DALIS

Sausio 20 d. Lietuvos tradicinio karate do asociacijos (LTKA) didelio meistriškumo sportininkai, treneriai bei teisėjai susirinko į I – uosius šiais metais „Master series 2024” kursus, kurių tikslas pagilinti jau turimas žinias, sužinoti daugiau, giliau ir atitiktus aukščiausius  mokymosi standartus. 

Tokius kursus savo elitiniams sportininkams LTKA organizuoja net 4 kartus per metus. Kursuose rengiami teisėjai, keliama jų kvalifikacija, gilinamos trenerių žinios, sudėliojami aiškūs kriterijai top meistriškumą pasiekusiems ar jo siekiantiems sportininkams. 

Lietuva gali didžiuotis turėdama galimybę mokytis kartu su vienu iš geriausių pasaulyje tradicinio karate do meistrų, mūsų klubo mokytoju, Sensėjaus Hidetakos Nishiyamos auklėtiniu, Giedriumi Dranevičiumi. Tokio lygio seminarus Giedrius veda ne tik Lietuvoje. Jam kartu su kolegomis ruošti ir egzaminuoti teisėjus, suformuoti aukščiausius tradicinio karate do kriterijus atitinkančius standartus patikėjo pasaulinė tradicinio karate federacijų sąjunga (WTKU) į kurią įeina WTKF, ITKF, WBKA, WFF, WDKF pasaulinės federacijos. 

Milžiniška tarptautinė patirtis, nuolatinis ir pastovus mokymasis plečiant savo akiratį, gilinant profesines žinias atvedė G. Dranevičių ten, kur jis yra dabar.

Mes nuoširdžiai džiaugiamės turėdami tokią galimybę mokytis čia Lietuvoje ir dedame visas pastangas, kad tradicinio karate do lygis mūsų šalyje būtų tarp pačių aukščiausių globaliame pasaulyje. 

Pirmojoje kurso dalyje mokytojas pakartojo pagrindinius kata vertinimo kriterijus, visi kurso dalyviai atliko išsamią kata video analizę, kurią atliko tituluoti pasaulinio lygio sportininkai.

Kurso pabaigoje aptarė ir standartizavo kihon ippon kumite teisėjavimo procedūras, pristatė naują kihon rungties modelį, kurį sportininkai ir teisėjai testuosis artėjančių „Žiemos taurės 2024” varžybų metu. Tad greitu metu praktikoje pasitikrinsime ką išmokome ir sužinosime ties kuo dar reikės sugrįžti ir padirbėti vėliau. 

Dėkojame visiems treneriams, sportininkams bei teisėjams už puikią nuotaiką, norą bendradarbiauti ir tobulėti visiems kartu!