DIDELIO MEISTRIŠKUMO KURSAS „MASTER CLASS” III DALIS

Gegužės 6 d. Lietuvos tradicinio karate do asociacijos (LTKA) didelio meistriškumo sportininkai, treneriai bei teisėjai susirinko į jau III – sius šiais metais „Master class” serijos kursus, kurių tikslas pagilinti jau turimas žinias, sužinoti daugiau, giliau ir išlaikyti aukščiausią pasaulinį standartą Lietuvos tradicinio karate do bendruomenėje. 

Tokius kursus savo elitiniams sportininkams LTKA organizuoja net 4 kartus per metus. Kursuose rengiami teisėjai, keliama jų kvalifikacija, gilinamos trenerių žinios, sudėliojami aiškūs kriterijai top meistriškumą pasiekusiems ar jo siekiantiems sportininkams. 

Lietuva gali didžiuotis turėdama galimybę mokytis kartu su vienu iš geriausių pasaulyje tradicinio karate do meistrų, mūsų klubo mokytoju, sensėjaus Hidetakos Nishiyamos auklėtiniu, Giedriumi Dranevičiumi. Tokio lygio seminarus Giedrius veda ne tik Lietuvoje. Jam ruošti teisėjus ir egzaminuoti teisėjus, suformuoti tradicinio karate aukščiausius kriterijus atitinkančius standartus patikėjo pasaulinė tradicinio karate federacijų sąjunga (WTKU) į kurią įeina WTKF, ITKF, WBKA, WFF, WDKF pasaulinės federacijos. 

Milžiniška tarptautinė patirtis, nuolatinis ir pastovus mokymasis plečiant savo akiratį, gilinant profesines žinias atvedė G. Dranevičių ten, kur jis yra dabar.

Mes nuoširdžiai džiaugiamės turėdami tokią galimybę mokytis čia Lietuvoje ir dedame visas pastangas, kad tradicinio karate do lygis mūsų šalyje būtų tarp pačių aukščiausių globaliame pasaulyje. 

Trečiojoje kurso dalyje mokytojas pakartojo pagrindinius kata ir kumite vertinimo kriterijus ir aptarė kumite taisyklių naujoves, priėmė teisėjų egzaminus. Šias žinias artimiausiu metu mes taikysime besirengdami „Lietuvos tradicinio karate do čempionatui, 2023”  ir  praktikoje pasitikrinsime ką išmokome, o ties kuo dar reikės sugrįžti ir padirbėti vėliau. 

Dėkojame visiems treneriams, sportininkams bei teisėjams už puikią nuotaiką, norą bendradarbiauti ir tobulėti visiems kartu!