BUDO KARATE SEMINARAS SU MEISTRU G.DRANEVIČIUMI AUSTRIJOJE

 2023 m. gruodžio 4 dieną, Wienerneustadt mieste, Austrijoje mūsų klubo mokytojas, Giedrius Dranevičius vedė tradicinio karate do seminarą Austrijos Budo karate instruktoriams ir didelio meistriškumo sportininkams. 

Daugiametis bendradarbiavimas ir tvari draugystė tarp mūsų klubo mokytojo ir Austrijos tradicinio karate do federacijos sportininkų tęsiasi jau ne vieną dešimtmetį. 

„Aukšto lygio tradicinio karate do treneriai puikiai ugdo jaunąją Austrijos kartą. Man visuomet malonu atliepti į kolegų kvietimus ir dalintis savo patirtimi su šaunia entuziastų komanda. Džiaugiuosi, kad Austrijoje auga nauja, žingeidi karta, kuri perduos Mokytojo Hidetakos Nishiyamos (1928 – 2008) žinias ateities kartoms. Dėkoju už šiltą priėmimą ir tikiuosi, kad mūsų susitikimas buvo ne tik šiltas, tačiau ir naudingas.” – grįžęs iš Austrijos savo įspūdžiais pasidalino mūsų mokytojas, G, Dranevičius.

Linkime savo kolegoms sėkmės ir sakome iki kitų kartų!